Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Už se to někomu povedlo ?....

Goto down 
+3
CHucKNorriS
An00bis
Šudy
7 posters
AutorZpráva
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 12:59 pm

v zatáčce škrtnout stupačkou?

mě teď v neděli a sem na sebe hrdej lol!
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 1:35 pm

Mě taky a hrdej na to nejsem What a Face
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 2:51 pm

An00bis napsal:
Mě taky a hrdej na to nejsem What a Face

jakto? spadls nebo si to davas porad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 2:58 pm

to se mi asi nikdy nepovede,ptž sem si dokoupil padací rám,je mi jasný že když to spadne tak si to odřu ale i tak se mi to tam moc libi,je to takový mohutnější,a chtěl bych udělat nejaký videjko tak ho pozděj přidám,ale ještě nwm kdy to bude
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 3:07 pm

CHucKNorriS napsal:
to se mi asi nikdy nepovede,ptž sem si dokoupil padací rám,je mi jasný že když to spadne tak si to odřu ale i tak se mi to tam moc libi,je to takový mohutnější,a chtěl bych udělat nejaký videjko tak ho pozděj přidám,ale ještě nwm kdy to bude

jen abysme si rozumeli, ja nemyslel hodit tlamu v zatacce, ale naklopit to tak, ze tou stupackou skrtnes o asfalt a jedes dal
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 7:48 pm

ja vim cos myslel,ja sem rikal ze to nenatocim tak ze jenom skrtnu...ja sem chtel rict ze kdybych to skousel tak hodim tlamu
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 8:19 pm

Šudy napsal:
v zatáčce škrtnout stupačkou?

mě teď v neděli a sem na sebe hrdej lol!
jj...mě se to tež povedlo - bo mám natrhlou tu gumu pod stupačkou Sad ... dal bych tam kovové stupačky - jenomže nejdou sundat, bo je to celé přivařené... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 05, 2008 8:22 pm

Mike 125 napsal:
Šudy napsal:
v zatáčce škrtnout stupačkou?

mě teď v neděli a sem na sebe hrdej lol!
jj...mě se to tež povedlo - bo mám natrhlou tu gumu pod stupačkou Sad ... dal bych tam kovové stupačky - jenomže nejdou sundat, bo je to celé přivařené... Crying or Very sad

ty kovovy by to chtelo, pac me to mrte rozhodilo a taky jsem koukal ze treba kamosi co maj jiny motorky tak ty stupacky maj sklapeci
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyWed Aug 06, 2008 10:28 am

ahaaa,tak proto sou ty sklapeci,tata ma FJR 1300 a ja si porad rikal k cemu to je kdyz je tam ta pruzina... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyWed Aug 06, 2008 10:55 pm

stupačky mám taky trochem obroušený ale když si dám tlumiče na měko tak škrtám do levotočivejch začtáček stojanem
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyFri Aug 08, 2008 10:08 pm

Mě se to taky stalo, zrovna sem odjížděl od benzíny a tak jsem to naklopil, že sem si škrtnul :-)
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyMon Aug 11, 2008 11:19 pm

Uz to chci zkusit dlouho ale jak jste tu psali bojim se ze me to rozhodi z drahy :-(
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... EmptyTue Aug 12, 2008 1:36 pm

Sucre napsal:
Uz to chci zkusit dlouho ale jak jste tu psali bojim se ze me to rozhodi z drahy :-(

zas tak strasny to neni Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Už se to někomu povedlo  ?.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to někomu povedlo ?....   Už se to někomu povedlo  ?.... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Už se to někomu povedlo ?....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: