Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 problem se startovanim

Goto down 
+4
Fakty
Petr kamionak
abc
lukas.h
8 posters
AutorZpráva
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 12:09 pm

Zdarec mam yamahu ybr 125 rok 2005 najeto 24000 km a mam problem z nastartovanim kdys je motor chladny......strasne dlouho mi trva nez ybrko nastartuji a to radsi musim startovat nakopavackou abych nevibyl baterku.nevite cim by to mohlo byt?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 12:35 pm

lukas.h napsal:
Zdarec mam yamahu ybr 125 rok 2005 najeto 24000 km a mam problem z nastartovanim kdys je motor chladny......strasne dlouho mi trva nez ybrko nastartuji a to radsi musim startovat nakopavackou abych nevibyl baterku.nevite cim by to mohlo byt?

Mám stejnej problém, ale zkus při startování přidávat kapičku plynu. Mě to pomáhá...
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 5:05 pm

tak nic nepomohlo to s tim plynem.........jeste vcera to jelo v pohode(vcera sem to koupil)a prijel sem dom vypl pak sem to zas nastartoval a vsecko bylo v pohode az dnes rano kdys sem to chcel nastartovat tak to vubec nechytlo vubec nevim cim to muze byt jeste se jednou ptam nevite nekdo co stim?
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 9:42 pm

Tak si kup novou svíčku a uvidíš jaký to bude dělat divy! Laughing Já sem sice neměl nikdy problémy se startováním ale myslím si že to bude svíčkou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 9:42 pm

lukas.h napsal:
tak nic nepomohlo to s tim plynem.........jeste vcera to jelo v pohode(vcera sem to koupil)a prijel sem dom vypl pak sem to zas nastartoval a vsecko bylo v pohode az dnes rano kdys sem to chcel nastartovat tak to vubec nechytlo vubec nevim cim to muze byt jeste se jednou ptam nevite nekdo co stim?
mě se občas taky stane že mi to nejde vůbec nastartovat já mám nějakej problém v elektryce když otočim párkrát klíčekm tam a zpátky tak to pak zase de nastartovat hned
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 10:01 pm

Petr kamionak napsal:
Tak si kup novou svíčku a uvidíš jaký to bude dělat divy! Laughing Já sem sice neměl nikdy problémy se startováním ale myslím si že to bude svíčkou.

Svíčkou to určitě neni... Mám ji tam novou a dělá to stejně
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   problem se startovanim EmptyThu Aug 21, 2008 11:19 pm

To stim klickem urcite zitra skusim ale kdys sem vyndal svicku a dal ji na kostru a proslapl nakopavacku tak hazela jiskru tak nevim jestli to tim bude .......ja si myslim ze to bude spis tim benzinem jen ze proc by to vecer jelo a druhej den uz ne?to nevim
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   problem se startovanim EmptyFri Aug 22, 2008 12:16 am

kdyt tam lijete natural 95 ne? tak jestli to neni svickou tka jedine neco se starterem ale kdyz to nejde ani nakopavackou tak nevim no. ale oni rikaj ze kdyz proste dojedete tak to mate jeste chvili nechat nastartovany nevim proc ale rikaj to. a ten plyn skuste pridavat trochu pri startovani a na nakopavcku se vyserte
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   problem se startovanim EmptyFri Aug 22, 2008 10:20 am

furt sem to skousel startovat a nic.........akorat sem vybyl baterku.......treba neco delam spatne pri startovani........muj postup otevru benzin zapnu sitic pridam trochu plinu a zmacku startovani..........delam neco spatne?dekuji za odpoved
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyFri Aug 22, 2008 11:23 am

lukas.h napsal:
furt sem to skousel startovat a nic.........akorat sem vybyl baterku.......treba neco delam spatne pri startovani........muj postup otevru benzin zapnu sitic pridam trochu plinu a zmacku startovani..........delam neco spatne?dekuji za odpoved


Zkus nezavírat benzín... Já ho nechávám otevřenej a je to v pohodě... A jinak ten plyn dej až když budeš startovat. Chvilku startuj ( tak 2s) a pak teprv přidej plyn.
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   problem se startovanim EmptyFri Aug 22, 2008 11:46 am

uz to v pohode startuje "zavada" byla v tom ze kdys sem to startoval tak sem pridaval moc plynu.......ted kdys nepridavam zadnej tak to startuje v poho
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptySat Aug 23, 2008 2:49 pm

lukas.h napsal:
uz to v pohode startuje "zavada" byla v tom ze kdys sem to startoval tak sem pridaval moc plynu.......ted kdys nepridavam zadnej tak to startuje v poho
Very Happy Very Happy Very Happy omg to snad neni normální Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptySun Aug 24, 2008 8:27 pm

Volové plyn se přidává jen při startování fechtla a ne čtyřtaktu. Jo a když si to startoval se sitičem za studena tak proč si přidával ještě plyn??? No To nechápu.....confused Ten sitič to sám utáhne a nemusíš přidávat ještě plyn. Já startuju perfektně, krásně to naškytne i za studena a vůbec plyn nedávám, tím se to přechlastává když startujete s plynem a někdy to i střílí tak na to pozor.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   problem se startovanim EmptySun Aug 24, 2008 10:39 pm

pridaval sem plyn protze su zvyklej s fechtla a ten co mne to ybrko prodal mi akorat rekl ze si stim poradim...nedal mne zadny manual nic..............jo samozdrejmne mne mohlo napadnout ze kdys to startuju ze siticem takze nesmim vubec pridat plyn ale zvyk je zvyk
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyMon Aug 25, 2008 7:20 pm

lukas.h napsal:
pridaval sem plyn protze su zvyklej s fechtla a ten co mne to ybrko prodal mi akorat rekl ze si stim poradim...nedal mne zadny manual nic..............jo samozdrejmne mne mohlo napadnout ze kdys to startuju ze siticem takze nesmim vubec pridat plyn ale zvyk je zvyk

Uz to neres radsi sem dej nejaky fotky tvy masiny Wink
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyTue Aug 26, 2008 12:03 pm

Petr kamionak napsal:
Volové plyn se přidává jen při startování fechtla a ne čtyřtaktu. Jo a když si to startoval se sitičem za studena tak proč si přidával ještě plyn??? No To nechápu.....confused Ten sitič to sám utáhne a nemusíš přidávat ještě plyn. Já startuju perfektně, krásně to naškytne i za studena a vůbec plyn nedávám, tím se to přechlastává když startujete s plynem a někdy to i střílí tak na to pozor.

Zkoušel sis někdy startovat moji motorku??? Nezkoušel, tak tady neplácej že nemám přidávat plyn. Mě prostě nechytne, když nepřidám plyn (nebo až za dlouhou dobu, jenže nechci vybíjet baterii)...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyTue Aug 26, 2008 1:43 pm

Tak každý má jinačí starty to vím, já mám perfektní starty. Jen sem říkal svůj názor to je vše. Ať si kdo startuje jak chce. Ať sem hodí ty fotky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyTue Aug 26, 2008 2:10 pm

Jo, hoď sem fotky ať se můžem kouknout jakýho máš mopeda :-) albino sunny
Návrat nahoru Goto down
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyThu Mar 26, 2009 11:26 pm

Fakty napsal:
lukas.h napsal:
uz to v pohode startuje "zavada" byla v tom ze kdys sem to startoval tak sem pridaval moc plynu.......ted kdys nepridavam zadnej tak to startuje v poho
Very Happy Very Happy Very Happy omg to snad neni normální Very Happy

Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
naktoP88




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 07. 09

problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim EmptyMon Sep 07, 2009 6:24 pm

trpaslik72 napsal:
Fakty napsal:
lukas.h napsal:
uz to v pohode startuje "zavada" byla v tom ze kdys sem to startoval tak sem pridaval moc plynu.......ted kdys nepridavam zadnej tak to startuje v poho
Very Happy Very Happy Very Happy omg to snad neni normální Very Happy

Very Happy:D:D

sryy chlapi teraz sa mne dojebala motorka z startovanim sviecka to nieje ! kupil som novu ! startuje je mi na straej aj to ako sa jej chce pomaha ako bolo povedane opakovane prepinani klucika do polohy on/off ! uz sa mi ta to pozerali aj poliaci na zraze na siravr maju motores a myslia si ze chyba je v inducke !! ze je tam voda skusim to vyfukat a potom .DD sa ozvem ale je to hanba ked motorka otaca na sucho starter !! No No No
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





problem se startovanim Empty
PříspěvekPředmět: Re: problem se startovanim   problem se startovanim Empty

Návrat nahoru Goto down
 
problem se startovanim
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: