Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Desky

Goto down 
+3
crapper
lukas.h
Sucre
7 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Desky   Desky EmptyFri Aug 29, 2008 4:17 pm

Tak dneska jsem si koupil brzdovy desticky a i s montazi me to stalo 900 Kc.
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: sdeleni   Desky EmptySat Aug 30, 2008 6:43 pm

Cau prosimte kolik stoji ty brzdovy desticky?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptySat Aug 30, 2008 9:54 pm

lukas.h napsal:
Cau prosimte kolik stoji ty brzdovy desticky?
Asi 750 Kc origos. Presne to nevim....
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptySun Aug 31, 2008 5:54 pm

A kolik máš najeto že už jsi je měnil?
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyTue Oct 28, 2008 1:25 pm

POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyTue Oct 28, 2008 4:55 pm

sketmannn napsal:
POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky

To nevim, si zajed nekam k dealerovi...
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyWed Oct 29, 2008 11:04 pm

Sucre napsal:
sketmannn napsal:
POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky

To nevim, si zajed nekam k dealerovi...
A nevíš u jakého dealezra v ČR bych sehnal brzdové desky na model r.v.2008 ??? Objednával sem je v yamaze a jak sem tam po měsíci volal že bych si pro ně prijel tak mi řekli, že na EVROPSKÉM trhu tyto desky nejsou a že neví kdy budou !!! A desky ze starších modelů tam prý nesedí... takže to vidím tak že budu jezdit bez přední brzdy... scratch
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 8:48 am

Mike 125 napsal:
Sucre napsal:
sketmannn napsal:
POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky

To nevim, si zajed nekam k dealerovi...
A nevíš u jakého dealezra v ČR bych sehnal brzdové desky na model r.v.2008 ??? Objednával sem je v yamaze a jak sem tam po měsíci volal že bych si pro ně prijel tak mi řekli, že na EVROPSKÉM trhu tyto desky nejsou a že neví kdy budou !!! A desky ze starších modelů tam prý nesedí... takže to vidím tak že budu jezdit bez přední brzdy... scratch
hmmm, a kolik máš na tý motorce najeto? Já jen že na ní mám najeto 13 000 km a zatim mám tam destičky dobrý...
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 5:16 pm

Tak sem je včera dostal za 462 v Kisplus v litoměřicích bydlím kousek a nejsou origoš du je zkusit nasadit tak uvidim na tam ty bylo najeto přez 20tisíc
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 7:42 pm

Axonn napsal:
Mike 125 napsal:
Sucre napsal:
sketmannn napsal:
POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky

To nevim, si zajed nekam k dealerovi...
A nevíš u jakého dealezra v ČR bych sehnal brzdové desky na model r.v.2008 ??? Objednával sem je v yamaze a jak sem tam po měsíci volal že bych si pro ně prijel tak mi řekli, že na EVROPSKÉM trhu tyto desky nejsou a že neví kdy budou !!! A desky ze starších modelů tam prý nesedí... takže to vidím tak že budu jezdit bez přední brzdy... scratch
hmmm, a kolik máš na tý motorce najeto? Já jen že na ní mám najeto 13 000 km a zatim mám tam destičky dobrý...
Mám najeto necelych 9000km...a jedna uz je skoro sjeta - upozornil me na to uz na servisní prohlídce v Yamaze jak sem mel kolem 7800km...a to na tom nedelam nejaké hovadiny... proste jen brzdím většinou přední...protože zadní moc nebrzí...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 8:05 pm

Mike 125 napsal:
Axonn napsal:
Mike 125 napsal:
Sucre napsal:
sketmannn napsal:
POdřebuju desky na ybr 125 r.2005 nevíte nějakej e-shop kde je seženu nebo přímo odkaz včera sem zjistil že sou holý kdž sem měnil přeední plášt díky

To nevim, si zajed nekam k dealerovi...
A nevíš u jakého dealezra v ČR bych sehnal brzdové desky na model r.v.2008 ??? Objednával sem je v yamaze a jak sem tam po měsíci volal že bych si pro ně prijel tak mi řekli, že na EVROPSKÉM trhu tyto desky nejsou a že neví kdy budou !!! A desky ze starších modelů tam prý nesedí... takže to vidím tak že budu jezdit bez přední brzdy... scratch
hmmm, a kolik máš na tý motorce najeto? Já jen že na ní mám najeto 13 000 km a zatim mám tam destičky dobrý...
Mám najeto necelych 9000km...a jedna uz je skoro sjeta - upozornil me na to uz na servisní prohlídce v Yamaze jak sem mel kolem 7800km...a to na tom nedelam nejaké hovadiny... proste jen brzdím většinou přední...protože zadní moc nebrzí...

Ja jsem na nich najel 14000km a pak sli do haje, je pravda ze byli uplne na odpis a hodne sjety. Nejdriv mi omylem dali taky jiny desky na starsi model, ale pak mi dali uz ty spravny. Ale mam model 2007, ale to by melo souhlasit, zkus jinyho dealera.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 10:39 pm

No tak tam seděj a brzdí to Very Happy já je měl až na kov někde takže upa na sračku affraid JInak brzdim jen na predek když potřebuju víc tak dám i zadej jinak zadek výmečně taky tam sou pakny jako nový Smile a že jezdim i dost po městě nikdy a já jezdim tak 60-70 tak se zapotěj občas ty desky no jinak brzdim razantně a chtělo by to lepší brzdu třeba jako na mztě ta je ostrá jako kudla i ve dvouch to u ybr je jako kdybych šoupal nohu po zemi Sad
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky EmptyThu Oct 30, 2008 10:52 pm

jojo ty brzdy jsou fakt slaby, jel sem na cebru a to ma o dost lepsi..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Desky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Desky   Desky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Desky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brzdove desky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: