Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bouračka

Goto down 
+2
Sucre
CHucKNorriS
6 posters
AutorZpráva
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 12:10 pm

mno tak sem včera jel s yamahou po lesní cestě a byla tam šikmá cesta a do zatáčky a na ní byl štěrk...co byste asi tak řekli že se mi stalo? no co asi... uklouzl sem,a tak mám lehce odřený koleno a trochu víc ruku ale ybr naštěstí v poho,ještě že tam mám ten padací rám,jen ta stupačka má ze spodu urvanou tu gumu,a navíc jdu ve středu na garančku tak mi to dyžtak opravi kdyby s tím něco bylo.a co vy? spadli ste uz nekdy?
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 12:55 pm

CHucKNorriS napsal:
mno tak sem včera jel s yamahou po lesní cestě a byla tam šikmá cesta a do zatáčky a na ní byl štěrk...co byste asi tak řekli že se mi stalo? no co asi... uklouzl sem,a tak mám lehce odřený koleno a trochu víc ruku ale ybr naštěstí v poho,ještě že tam mám ten padací rám,jen ta stupačka má ze spodu urvanou tu gumu,a navíc jdu ve středu na garančku tak mi to dyžtak opravi kdyby s tím něco bylo.a co vy? spadli ste uz nekdy?

Jo stalo se mi neco podobnyho. Jel jsem po desnym lijaku ze skoly (sice uz neprselo ale bylo hodne mokro). Nemel jsem jeste moc zkusenosti takze jsem jel stejnym stylem jizdy jako na suchu. Takze jsem stejne brzdil i akceleroval. A kdyz jsem dobrzdoval na semafor tak jsem jeste maval na spoluzaky na chodniku a prehlidnul jsem obrovskou louzi prede mnou. No a zacalo mi to delat aquaplaning (drazky uz nemohly odvadet tolik vody takze se mezi pneu a silnici udelala vrstva vody) a motorka se zacala chovat jak na ledu a ja jak jsem brzdil tak mi samozrejme ujelo predni kolo, snazil jsem se to vyrovnat ale uz to proste neslo takovou bezmoc jsem snad jeste nikdy nezazil. No nakonec jsem to polozil. YBRka nejdriv nechtela nastartovat potom se chytla. Ze strany mam odreny budiky, predni blatnik, trochu napraskly blinkr a praskla zarovka v nem.... Jsem rad ze to nedopadlo hure. A pouceni? Kdyz jedu na mokry silnici tak jedu hodne HODNE opatrne. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 12:56 pm

CHucKNorriS napsal:
mno tak sem včera jel s yamahou po lesní cestě a byla tam šikmá cesta a do zatáčky a na ní byl štěrk...co byste asi tak řekli že se mi stalo? no co asi... uklouzl sem,a tak mám lehce odřený koleno a trochu víc ruku ale ybr naštěstí v poho,ještě že tam mám ten padací rám,jen ta stupačka má ze spodu urvanou tu gumu,a navíc jdu ve středu na garančku tak mi to dyžtak opravi kdyby s tím něco bylo.a co vy? spadli ste uz nekdy?

Jinak k tomu sterku: je to hrozna svine :-D.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 1:53 pm

aji deda me poucoval,kdyz mel jawu 350 tak jel a taky sebou mlaskl na pisku,na oleji a na sterku ale jak rikam jeste ze se nic vaznyho nestalo
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 4:14 pm

CHucKNorriS napsal:
aji deda me poucoval,kdyz mel jawu 350 tak jel a taky sebou mlaskl na pisku,na oleji a na sterku ale jak rikam jeste ze se nic vaznyho nestalo

Jo to je hlavni. Clovek se aspon pouci.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 5:19 pm

Sucre napsal:
CHucKNorriS napsal:
aji deda me poucoval,kdyz mel jawu 350 tak jel a taky sebou mlaskl na pisku,na oleji a na sterku ale jak rikam jeste ze se nic vaznyho nestalo

Jo to je hlavni. Clovek se aspon pouci.
presne tak
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 6:19 pm

kua,ted sem se dival a zjistil sem ze mam i odreny zpetny zrcatko affraid No Sad
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 7:05 pm

CHucKNorriS napsal:
kua,ted sem se dival a zjistil sem ze mam i odreny zpetny zrcatko affraid No Sad

Laughing Laughing Laughing To nevadi ja mam zrcatka odreny od toho jak furt vyjizdim ze dveri Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySun Sep 07, 2008 10:06 pm

Já sem to položil taky už, na pravou stranu. Jel sem po hlavní 50km/h ve Znojmě, a z vedlejší se přiřítí škodovka 120 a starej dědek. Bylo akorát mokro na silnici pač byl roztátej sníh. No nic začal sem brzdit a už to šlo do smyku, tak auto už bylo 10m ode mě tak sem to musel strhnout do škarpy a samozřejmě že tam stálo druhý auto tak sem to nafasoval přímo vedle něj a mrdl sem sebou do hlíny (naštěstí), naštěstí do hlíny!! To druhý auto co tam stálo tak sem mu odřel trochu pravý dveře a blatník, ale on to ani nezistil že sem to byl já protože sem z tama radši rychle ujel aby to nezjistil, bych platil ještě lakování. A jak to skončilo? Dědek samozřejmě ujel ani si mě nevšiml jak tam ležím, stoupl sem si, rameno naražený, skoro zlomený protože sem při tom pádu mrdl ještě do stromu, zkusil sem to nakopnout, ani hovno, tak sem musel pořád nakopávačkou a s plynem. Chtěl sem dohonit toho dědka ale už byl v tahu. Tak sem měl zlomený pravý blinkr, stupačka ta guma strhlá a trocha odřený výfuk jinak vše v pořádku, a to rameno do teďka bolí. To se mi stalo v prosincu 2007 sme měli ve škole vánoční výstavu tak sme my jako obor automechanik dovezli auta a motorky. Jeli sme na projížďku a už se to stalo. To je mé vyprávění o havárii ybrka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyMon Sep 08, 2008 4:18 pm

Petr kamionak napsal:
Já sem to položil taky už, na pravou stranu. Jel sem po hlavní 50km/h ve Znojmě, a z vedlejší se přiřítí škodovka 120 a starej dědek. Bylo akorát mokro na silnici pač byl roztátej sníh. No nic začal sem brzdit a už to šlo do smyku, tak auto už bylo 10m ode mě tak sem to musel strhnout do škarpy a samozřejmě že tam stálo druhý auto tak sem to nafasoval přímo vedle něj a mrdl sem sebou do hlíny (naštěstí), naštěstí do hlíny!! To druhý auto co tam stálo tak sem mu odřel trochu pravý dveře a blatník, ale on to ani nezistil že sem to byl já protože sem z tama radši rychle ujel aby to nezjistil, bych platil ještě lakování. A jak to skončilo? Dědek samozřejmě ujel ani si mě nevšiml jak tam ležím, stoupl sem si, rameno naražený, skoro zlomený protože sem při tom pádu mrdl ještě do stromu, zkusil sem to nakopnout, ani hovno, tak sem musel pořád nakopávačkou a s plynem. Chtěl sem dohonit toho dědka ale už byl v tahu. Tak sem měl zlomený pravý blinkr, stupačka ta guma strhlá a trocha odřený výfuk jinak vše v pořádku, a to rameno do teďka bolí. To se mi stalo v prosincu 2007 sme měli ve škole vánoční výstavu tak sme my jako obor automechanik dovezli auta a motorky. Jeli sme na projížďku a už se to stalo. To je mé vyprávění o havárii ybrka.

Ty voe jak to posloucham tak to bylo dcl hnusny... Toho dedka zabit!!! Jo hele ty jsi jel v prosinci na motorce? To musi by to drzku, ne?
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyMon Sep 08, 2008 4:50 pm

Sucre napsal:
Petr kamionak napsal:
Já sem to položil taky už, na pravou stranu. Jel sem po hlavní 50km/h ve Znojmě, a z vedlejší se přiřítí škodovka 120 a starej dědek. Bylo akorát mokro na silnici pač byl roztátej sníh. No nic začal sem brzdit a už to šlo do smyku, tak auto už bylo 10m ode mě tak sem to musel strhnout do škarpy a samozřejmě že tam stálo druhý auto tak sem to nafasoval přímo vedle něj a mrdl sem sebou do hlíny (naštěstí), naštěstí do hlíny!! To druhý auto co tam stálo tak sem mu odřel trochu pravý dveře a blatník, ale on to ani nezistil že sem to byl já protože sem z tama radši rychle ujel aby to nezjistil, bych platil ještě lakování. A jak to skončilo? Dědek samozřejmě ujel ani si mě nevšiml jak tam ležím, stoupl sem si, rameno naražený, skoro zlomený protože sem při tom pádu mrdl ještě do stromu, zkusil sem to nakopnout, ani hovno, tak sem musel pořád nakopávačkou a s plynem. Chtěl sem dohonit toho dědka ale už byl v tahu. Tak sem měl zlomený pravý blinkr, stupačka ta guma strhlá a trocha odřený výfuk jinak vše v pořádku, a to rameno do teďka bolí. To se mi stalo v prosincu 2007 sme měli ve škole vánoční výstavu tak sme my jako obor automechanik dovezli auta a motorky. Jeli sme na projížďku a už se to stalo. To je mé vyprávění o havárii ybrka.

Ty voe jak to posloucham tak to bylo dcl hnusny... Toho dedka zabit!!! Jo hele ty jsi jel v prosinci na motorce? To musi by to drzku, ne?
to si myslim
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyMon Sep 08, 2008 10:06 pm

Sucre napsal:
Petr kamionak napsal:
Já sem to položil taky už, na pravou stranu. Jel sem po hlavní 50km/h ve Znojmě, a z vedlejší se přiřítí škodovka 120 a starej dědek. Bylo akorát mokro na silnici pač byl roztátej sníh. No nic začal sem brzdit a už to šlo do smyku, tak auto už bylo 10m ode mě tak sem to musel strhnout do škarpy a samozřejmě že tam stálo druhý auto tak sem to nafasoval přímo vedle něj a mrdl sem sebou do hlíny (naštěstí), naštěstí do hlíny!! To druhý auto co tam stálo tak sem mu odřel trochu pravý dveře a blatník, ale on to ani nezistil že sem to byl já protože sem z tama radši rychle ujel aby to nezjistil, bych platil ještě lakování. A jak to skončilo? Dědek samozřejmě ujel ani si mě nevšiml jak tam ležím, stoupl sem si, rameno naražený, skoro zlomený protože sem při tom pádu mrdl ještě do stromu, zkusil sem to nakopnout, ani hovno, tak sem musel pořád nakopávačkou a s plynem. Chtěl sem dohonit toho dědka ale už byl v tahu. Tak sem měl zlomený pravý blinkr, stupačka ta guma strhlá a trocha odřený výfuk jinak vše v pořádku, a to rameno do teďka bolí. To se mi stalo v prosincu 2007 sme měli ve škole vánoční výstavu tak sme my jako obor automechanik dovezli auta a motorky. Jeli sme na projížďku a už se to stalo. To je mé vyprávění o havárii ybrka.

Ty voe jak to posloucham tak to bylo dcl hnusny... Toho dedka zabit!!! Jo hele ty jsi jel v prosinci na motorce? To musi by to drzku, ne?

Tak ono bylo teplo jako tak se to dalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyTue Sep 09, 2008 11:08 pm

takovýhle malý rošivání moc neřeště když nato to je ta dvacka aby se člověk natom naučil stojí to "pár" korun tak proč to nezkurivt Very Happy já to už zkurvil tolikrát že už to ani nepočítám a kdyby sem to měl rozepisovat tak by sem tu byl asi hodně dlouho tady aspoň kouknětě jak sem pěkně dokurvil ybr já http://img.motorkari.cz/upload/images/cache/eb5/55063yamaha_35156_4_1l_jpgresize_900x800_.jpg (oprava 41900,- jediný co vydrželo byl motor jiank všechno nový počínaje rámem)(neplatil sem to já ale pojištovna naštěstí, auto mi nedalo přednost a já doněj napílil v 80-90km/hod jako šlupka pořádná naštěstí sem to přežil a po krátký návštěvě nemocnice a měsíčnim domácim léčení sem to rozchodil. chvilku sem sice jezdil opatrně ale už jezdim zase jako kretén takže něco většího zase přijde. Bohužel foto žádný nemám nemohl sem chodit tak sem neměl možnost nic nafoti jenom tadytu jedinou mám od kamaráda, ale taky pěkná Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyWed Sep 10, 2008 2:31 pm

Fakty napsal:
takovýhle malý rošivání moc neřeště když nato to je ta dvacka aby se člověk natom naučil stojí to "pár" korun tak proč to nezkurivt Very Happy já to už zkurvil tolikrát že už to ani nepočítám a kdyby sem to měl rozepisovat tak by sem tu byl asi hodně dlouho tady aspoň kouknětě jak sem pěkně dokurvil ybr já http://img.motorkari.cz/upload/images/cache/eb5/55063yamaha_35156_4_1l_jpgresize_900x800_.jpg (oprava 41900,- jediný co vydrželo byl motor jiank všechno nový počínaje rámem)(neplatil sem to já ale pojištovna naštěstí, auto mi nedalo přednost a já doněj napílil v 80-90km/hod jako šlupka pořádná naštěstí sem to přežil a po krátký návštěvě nemocnice a měsíčnim domácim léčení sem to rozchodil. chvilku sem sice jezdil opatrně ale už jezdim zase jako kretén takže něco většího zase přijde. Bohužel foto žádný nemám nemohl sem chodit tak sem neměl možnost nic nafoti jenom tadytu jedinou mám od kamaráda, ale taky pěkná Smile Very Happy
jj,moc pekna
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Mr.Crow




Poeet p?íspivku : 5
Age : 35
Registration date : 01. 09. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyFri Sep 12, 2008 12:41 pm

Fakty napsal:
takovýhle malý rošivání moc neřeště když nato to je ta dvacka aby se člověk natom naučil stojí to "pár" korun tak proč to nezkurivt Very Happy já to už zkurvil tolikrát že už to ani nepočítám a kdyby sem to měl rozepisovat tak by sem tu byl asi hodně dlouho tady aspoň kouknětě jak sem pěkně dokurvil ybr já http://img.motorkari.cz/upload/images/cache/eb5/55063yamaha_35156_4_1l_jpgresize_900x800_.jpg (oprava 41900,- jediný co vydrželo byl motor jiank všechno nový počínaje rámem)(neplatil sem to já ale pojištovna naštěstí, auto mi nedalo přednost a já doněj napílil v 80-90km/hod jako šlupka pořádná naštěstí sem to přežil a po krátký návštěvě nemocnice a měsíčnim domácim léčení sem to rozchodil. chvilku sem sice jezdil opatrně ale už jezdim zase jako kretén takže něco většího zase přijde. Bohužel foto žádný nemám nemohl sem chodit tak sem neměl možnost nic nafoti jenom tadytu jedinou mám od kamaráda, ale taky pěkná Smile Very Happy

vidííš tebe to aspom poistka preplatila ale mne nie ja som narazil asi v 45km/h tiež som v tom nevinne bo buzerant čo šoferoval auto si nadchádzal do brány(v ľavo) a nadchádzal si tak že na vedlajšej ceste išiel na trávu po pravej strane a úplne zastalil auto (nedal smerovku) a vytočil volantom doľava.Myslel som si že si necháva auto v chládku ked som ho obiehal tak on pridal a krásne som do neho napálil.Nestihol som ani reagovať.jediné čo som spravil bolo vyhol som sa mu viac do ľavej strany ale to mi nepomohlo.Preletel som cez kapotu na zem.Najväčšou nevýhodou v tedy bolo že práve vtedy boli najväčšie horúčavy a bol som v krátkom tričku a trištvrťákoch.Motorka na šrot.Oprava 31000,-sk.Policajti hned dobehli ,fukal som ale nič.Toho debila poisťovňa mi preplatila iba 14000,-sk a ostatok som platil ja.Skoro ma je.lo.Tak ja som nevinne a ešte som stratový.Takže toľko k mojim nepríjemným spomienkam.Odteraz jazdím pomaly a hlavne v meste a snažím sa moc neobehovať.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySat Oct 04, 2008 12:45 pm

No tak ja měl už taky jednu malou nehodu ale byl jsem vyplašenej jako cip, jel jsem asi 80 a najedlou vsude strepy a koukam a nějaka mašina to tam narvala zezadu do auta nějak jsem se začal víc soustředit na ty střepy nechtěl jsem píchnout a pak najednou předemnou začla docela hustě brzdit fabie tak jsem na to dupnul taky ale nedobrzdil jsem to tak jsem to narval do něj ale naštěstí jsem to ustal a nespadlul jsem ale zkoro jsem mu letěl do zadního okna koukam auto ma jen na nárazníku špinaví od přední pneu a já na motorce taky nic neviděl vidle v pohodě a auto se rozjelo a jelo dál no tak jsem tam chvilku stál přišel za mnou nějakej týpek od ty druhy nehody jestli jsem v poho a tak... ... nakonec jsem s motorkou nic neměl jenom mam trošku šíkmej přední blatník
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptySat Oct 04, 2008 9:12 pm

To ja jsem to polozil vcera znovu :-( dostal jsem smyk pri rozjizdeni na kamenech, praskej plast pod nadrzi, a praskly budiky. Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Andreas
Anonymní




Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Havarie   Bouračka EmptyWed Jan 13, 2010 8:58 pm

Také jsem měl havárii,jel jsem od přítelkyně a spěchal jsem, nevybral jsem zatáčku a narazil čelně do stromu.. Rychlost přes 110km/h,brzdná dráha 35m, pokuta 1500Kč,škoda na motorce kolem 6000Kč(opravoval jsem si to sám proto tak málo,jinak by to stálo v servise něco kolem 15 000Kč)...já skončil v nemocnici na 5 dní s otřesem mozku,klinickou smrtí,naraženým kolenem a žebry a zlomeným prstečníčkem na levé ruce.. Nikomu nepřeji tohle zažít,přidal bych i foto po havárii ale není zde upload... Po té havárii jsem si uvědomil jak je život cenný a po prožití této havárie a kvůli přání mé přítelkyně končím s ježděním na motocyklu.. Jsem rád,že jsem si to uvědomil jaký mám cenný život,uvědomil pozdě ale pořád lepší,než si to už neuvědomit už nikdy...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka EmptyThu Jan 14, 2010 10:19 pm

Andreas napsal:
Také jsem měl havárii,jel jsem od přítelkyně a spěchal jsem, nevybral jsem zatáčku a narazil čelně do stromu.. Rychlost přes 110km/h,brzdná dráha 35m, pokuta 1500Kč,škoda na motorce kolem 6000Kč(opravoval jsem si to sám proto tak málo,jinak by to stálo v servise něco kolem 15 000Kč)...já skončil v nemocnici na 5 dní s otřesem mozku,klinickou smrtí,naraženým kolenem a žebry a zlomeným prstečníčkem na levé ruce.. Nikomu nepřeji tohle zažít,přidal bych i foto po havárii ale není zde upload... Po té havárii jsem si uvědomil jak je život cenný a po prožití této havárie a kvůli přání mé přítelkyně končím s ježděním na motocyklu.. Jsem rád,že jsem si to uvědomil jaký mám cenný život,uvědomil pozdě ale pořád lepší,než si to už neuvědomit už nikdy...

Smutný, ale každý svého štěstí strůjcem, jinak ta oprava je při tý rychlosti fakt zadarmo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bouračka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bouračka   Bouračka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bouračka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: