Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kolik najedete?

Goto down 
+2
Šudy
Sucre
6 posters

Kolik najedete prumerne za mesic km?
0-500
Kolik najedete? Vote_lcap14%Kolik najedete? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
500-1000
Kolik najedete? Vote_lcap14%Kolik najedete? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
1000-1200
Kolik najedete? Vote_lcap43%Kolik najedete? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
1200-1500
Kolik najedete? Vote_lcap14%Kolik najedete? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
1500-2000
Kolik najedete? Vote_lcap14%Kolik najedete? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
2000-3000
Kolik najedete? Vote_lcap0%Kolik najedete? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4000-5000
Kolik najedete? Vote_lcap0%Kolik najedete? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
vic jak 5000 (kolik?)
Kolik najedete? Vote_lcap0%Kolik najedete? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 7
 
Poll closed

AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyTue Sep 23, 2008 6:47 pm

Kolik najedete prumerne za mesic km?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyTue Sep 23, 2008 8:13 pm

zhruba tech 1100 , ale zalezi na mesici a pocasi
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyWed Sep 24, 2008 7:49 am

1


Naposledy upravil Axonn dne Sun Sep 12, 2010 9:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyWed Sep 24, 2008 9:08 pm

jezdil sem asi tejden v cervenci pak 2-3 tejdny v srpnu a za tu dobu sem najel asi 1300
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyTue Sep 30, 2008 9:35 pm

Já teda za měsíc najedu strasně moc km, nevím přesně kolik ale kolem 2000-2300. Jezdím jak se dá, pořád někde lítám. Skoro každej den jezdím na večerní projížďky a je to nádhera, někdy jedu večer aj do Brna, to mám 50 km tak jedu za tmy. Jak se vám jezdí líp, ve dne nebo v noci? Já nevím jak vy ale já su ,,Noční jezdec".
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyTue Sep 30, 2008 9:39 pm

Petr kamionak napsal:
Já teda za měsíc najedu strasně moc km, nevím přesně kolik ale kolem 2000-2300. Jezdím jak se dá, pořád někde lítám. Skoro každej den jezdím na večerní projížďky a je to nádhera, někdy jedu večer aj do Brna, to mám 50 km tak jedu za tmy. Jak se vám jezdí líp, ve dne nebo v noci? Já nevím jak vy ale já su ,,Noční jezdec".

Ja teda radsi jezdim ve dne, clovek nikdy v noci nevi jestli ti do cesty nevjede nejakej vozrala nebo nevbehne zver...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyTue Sep 30, 2008 10:44 pm

taky nejsem priznivcem nocnich vyjizdek , ale takovej krasnej podzimni den , teplota okolo 15 stupnu to je nadhera Very Happy
Návrat nahoru Goto down
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyThu Oct 02, 2008 10:26 am

Sucre napsal:
Kolik najedete prumerne za mesic km?

Za měsíc nevím, ale když je krásný počasí a je na to čas a ráno to vytáhnu tak za den těch 150 - 200km najedu, ale takový dny jsou jen o víkendu a ještě jen když je pěkně, což bylo minulý víkend a teď už to nehrozí. Minulý víkend byla Kutnohorská vyjížďka. dva to tam položili blbci, ale jinak paráda, dokonce jsem tam potkala černou YBRku, nebyl jste tam někdo....?????? Foto z vyjíždky na http://www.motojomax.cz
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyThu Oct 02, 2008 6:24 pm

HANAPERVERZNI napsal:
Sucre napsal:
Kolik najedete prumerne za mesic km?

Za měsíc nevím, ale když je krásný počasí a je na to čas a ráno to vytáhnu tak za den těch 150 - 200km najedu, ale takový dny jsou jen o víkendu a ještě jen když je pěkně, což bylo minulý víkend a teď už to nehrozí. Minulý víkend byla Kutnohorská vyjížďka. dva to tam položili blbci, ale jinak paráda, dokonce jsem tam potkala černou YBRku, nebyl jste tam někdo....?????? Foto z vyjíždky na http://www.motojomax.cz

Jedna cerna YBRka je u nas v Hradci Kralove... Kde ty vlastne bydlis?
Návrat nahoru Goto down
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? EmptyThu Oct 16, 2008 5:53 pm

Sucre napsal:
HANAPERVERZNI napsal:
Sucre napsal:
Kolik najedete prumerne za mesic km?

Za měsíc nevím, ale když je krásný počasí a je na to čas a ráno to vytáhnu tak za den těch 150 - 200km najedu, ale takový dny jsou jen o víkendu a ještě jen když je pěkně, což bylo minulý víkend a teď už to nehrozí. Minulý víkend byla Kutnohorská vyjížďka. dva to tam položili blbci, ale jinak paráda, dokonce jsem tam potkala černou YBRku, nebyl jste tam někdo....?????? Foto z vyjíždky na http://www.motojomax.cz

Jedna cerna YBRka je u nas v Hradci Kralove... Kde ty vlastne bydlis?

u Kutný Hory
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kolik najedete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik najedete?   Kolik najedete? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kolik najedete?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: