Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyMon Sep 29, 2008 11:54 pm

První fotka mé YBR, zítra přidám další 3, tak se těšte.

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 S5002315
Návrat nahoru Goto down
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: foto   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyTue Sep 30, 2008 11:19 am

A další fotky


HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 S5002317

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 S5002318

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 S5002319

prostě nádhera
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyTue Sep 30, 2008 9:43 pm

Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyTue Sep 30, 2008 10:45 pm

Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
tyhle tam mam jeste taky, takze nemuzu porovnat ale dal sem s nema stupacku, takze asi trochu drzej Very Happy Arrow
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyWed Oct 01, 2008 3:36 pm

Šudy napsal:
Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
tyhle tam mam jeste taky, takze nemuzu porovnat ale dal sem s nema stupacku, takze asi trochu drzej Very Happy Arrow

Ty jo, tak to bych do nich nerek!! Ja se o tu stupacku snazim hodne dlouho a porad nejde a nejde Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyThu Oct 02, 2008 10:15 am

Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
Najeto mám 14 000km. Přední pneu mám absolutně v pohodě. Zadní je na tom hůř, ale přez zimupůjde do konťáku a koupím si brixtonku... Je tam pár stovkovej rozdíl a věřím že vydrží.... S touhle už jsem dostala šmíra v zatáčce, ale naštěstí se chytla.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyThu Oct 02, 2008 5:57 pm

HANAPERVERZNI napsal:
Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
Najeto mám 14 000km. Přední pneu mám absolutně v pohodě. Zadní je na tom hůř, ale přez zimupůjde do konťáku a koupím si brixtonku... Je tam pár stovkovej rozdíl a věřím že vydrží.... S touhle už jsem dostala šmíra v zatáčce, ale naštěstí se chytla.
A proto používám českou kvalitu Mitas. Nikdy se mi nestalo že by mi podklouzla, nebo mě někde nechala v terénu, na trávě jede perfektně...
Návrat nahoru Goto down
HANAPERVERZNI

HANAPERVERZNI


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Registration date : 07. 09. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyFri Oct 03, 2008 9:31 pm

Axonn napsal:
HANAPERVERZNI napsal:
Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
Najeto mám 14 000km. Přední pneu mám absolutně v pohodě. Zadní je na tom hůř, ale přez zimupůjde do konťáku a koupím si brixtonku... Je tam pár stovkovej rozdíl a věřím že vydrží.... S touhle už jsem dostala šmíra v zatáčce, ale naštěstí se chytla.
A proto používám českou kvalitu Mitas. Nikdy se mi nestalo že by mi podklouzla, nebo mě někde nechala v terénu, na trávě jede perfektně...

Já po tvávě nejezdím Smile
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 EmptyFri Oct 03, 2008 9:56 pm

HANAPERVERZNI napsal:
Axonn napsal:
HANAPERVERZNI napsal:
Sucre napsal:
Kolik mas najeto? Jak ti drzej tyahle pneumatiky, jak to taky vypada tak asi nic moc...
Najeto mám 14 000km. Přední pneu mám absolutně v pohodě. Zadní je na tom hůř, ale přez zimupůjde do konťáku a koupím si brixtonku... Je tam pár stovkovej rozdíl a věřím že vydrží.... S touhle už jsem dostala šmíra v zatáčce, ale naštěstí se chytla.
A proto používám českou kvalitu Mitas. Nikdy se mi nestalo že by mi podklouzla, nebo mě někde nechala v terénu, na trávě jede perfektně...

Já po tvávě nejezdím Smile

No to já taky ne, ale když potřebuju někam zajet třeba do lesa tak se bez problému vyhrabu..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125   HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
HANAPERVERZNI - Fotky mé YBR 125
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Galerie-
Přejdi na: