Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Boční stojan

Goto down 
+7
Fakty
Petr kamionak
abc
Admin
Šudy
Sucre
Adanos
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Adanos




Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 22. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Boční stojan   Boční stojan EmptyThu May 22, 2008 9:51 pm

Zdravím. Rád bych se zeptal kde jste sehnali boční stojany? já jsem se na to ptal v prodejně Yamaha a tam mi řekli, že o něčem takovém neví a že to bude asi přivezený ze zahraničí.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyThu May 22, 2008 10:52 pm

Adanos napsal:
Zdravím. Rád bych se zeptal kde jste sehnali boční stojany? já jsem se na to ptal v prodejně Yamaha a tam mi řekli, že o něčem takovém neví a že to bude asi přivezený ze zahraničí.

ja mam rocnik 2007 a tam uz to je...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyThu May 22, 2008 11:00 pm

strejda mě ho vyrobil..
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyThu May 22, 2008 11:09 pm

Adanos napsal:
Zdravím. Rád bych se zeptal kde jste sehnali boční stojany? já jsem se na to ptal v prodejně Yamaha a tam mi řekli, že o něčem takovém neví a že to bude asi přivezený ze zahraničí.



No tak jim řekni ať ti ho koukaj objednat z modelu 2007, já sem si ho taky nechal objednat, stál něco kolem 1000kč, a je to suprovka...jen do garaže to stavim na normalni stojan... Wink
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyFri May 23, 2008 7:16 pm

Adanos napsal:
Zdravím. Rád bych se zeptal kde jste sehnali boční stojany? já jsem se na to ptal v prodejně Yamaha a tam mi řekli, že o něčem takovém neví a že to bude asi přivezený ze zahraničí.

Hele já ti poradim, sežeň si stojánek z čezety a ten si akorát kapinku ohni aby ti motorka stála a nemusíš ho nikde pracně schánět. Takhle to mám já udělaný. flower lol!
Návrat nahoru Goto down
Adanos




Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 22. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySat May 24, 2008 1:35 pm

Ok diky, poptám se. Nechce se mi to totiž pořád házet na hlavní stojan Surprised
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: bočák   Boční stojan EmptySat Jun 07, 2008 3:36 pm

Zdarec chlapy! Mám model 2005 ale nemám tam ještě boční stojan. Taky jsem se ptal v Yamaze v Hustopečích a ti mi řekli že se tam začali dávat od roku 2006 a že ty modely 2005 mají jinačí uspořádání stupaček takže ho tam nedám. Máte někdo model 2005 s bočákem? Napiště prosím! Díkec.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySat Jun 07, 2008 10:24 pm

Petr kamionak napsal:
Zdarec chlapy! Mám model 2005 ale nemám tam ještě boční stojan. Taky jsem se ptal v Yamaze v Hustopečích a ti mi řekli že se tam začali dávat od roku 2006 a že ty modely 2005 mají jinačí uspořádání stupaček takže ho tam nedám. Máte někdo model 2005 s bočákem? Napiště prosím! Díkec.


Já mám model 2006 ale od modelu 2005 se myslím vůbec nelyší, a ten stojan tam jde v pohodě......ale pozor na kufr......když máte kufr nestavět na bočák.... Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 10:58 am

ale pozor na kufr......když máte kufr nestavět na bočák.... Exclamation Exclamation[/quote]

A to proc? By se to mohlo prevratit??
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 11:01 am

Sucre napsal:
ale pozor na kufr......když máte kufr nestavět na bočák.... Exclamation Exclamation

A to proc? By se to mohlo prevratit??[/quote]


jj přesně tak, já jsem si to vůbec neuvědomil......měl jsem plný kufr, hodil jsem to na bočák a za chvíli se dívám a mašina na zemi....odnesly to zrcátka a trochu podřený kufr.....jinak vše ok....
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 6:44 pm

Tak to by jsem dával na hlavní stojan kdyby jsem měl něco v kufru Smile jinak na bočák protože zž mě to nebaví přetahovat furt na ten hlavní a když zastavím třeba na nějakém blbém povrchu třeba na hlíně tak se to zaboří a hotovo. Ale jinak jak říkám, v Yamaze mi říkali že na model 2005 se nedávali pač je tam odlišná středová tyč na stupačky než u modelech 2006, 2007 a 2008 to mě nasralo no jinak když jsem si četl tady ty vaše problémy tak aji mě problikává přední světlo když jedu večer, většinou od 5.tis. ot. víš zhruba do těch 8.tis. to točím. Jinak su spokojen s YBRem, mám sice jen 8 kW ale mě stačí když to vytáhne těch 90km/h a z kopca 100km/h Very Happy Máte někdo víc kW než 8 kW?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 7:54 pm

Petr kamionak napsal:
Tak to by jsem dával na hlavní stojan kdyby jsem měl něco v kufru Smile jinak na bočák protože zž mě to nebaví přetahovat furt na ten hlavní a když zastavím třeba na nějakém blbém povrchu třeba na hlíně tak se to zaboří a hotovo. Ale jinak jak říkám, v Yamaze mi říkali že na model 2005 se nedávali pač je tam odlišná středová tyč na stupačky než u modelech 2006, 2007 a 2008 to mě nasralo no jinak když jsem si četl tady ty vaše problémy tak aji mě problikává přední světlo když jedu večer, většinou od 5.tis. ot. víš zhruba do těch 8.tis. to točím. Jinak su spokojen s YBRem, mám sice jen 8 kW ale mě stačí když to vytáhne těch 90km/h a z kopca 100km/h Very Happy Máte někdo víc kW než 8 kW?

Tobe to vytahne po rovine jen 90 km/h? To slysim poprve, ja teda maximalku jeste nezkousel ale jel jsem nejakejch 97 na 8000 ot/min Wink. Jinak ja jezdim tak na 6000 - 8500 ot/min...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 9:22 pm

Jj tak maximálka je 97 km/h tak to mám v techničáku ale jak říkám po rovince když nefouká tak někdy 100km/h ale většinou těch 85-90 km/h a z kopca jsem jednou dal 110km/h a myslel jsem že to zavařím Very Happy Měl jsem tam nějakých skoro 10.tis.ot. Kolik ty máš kW?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 9:35 pm

7.6 kW meli by to mit vsichni co maji seriovou YBRku jeden typek z Pardubic na ni je i 130 km/h
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptySun Jun 08, 2008 10:10 pm

Sucre napsal:
7.6 kW meli by to mit vsichni co maji seriovou YBRku jeden typek z Pardubic na ni je i 130 km/h

130km/h? Tak to měl asi stříkačku a měl ju otevřenou pač karbeci se nedají otevřít prej. Taky mám 7,6 kW ale zaokrouhluje se to na 8 prej takže kolem 10 koníků... Very Happy Ale co mě to stačí, ZLATÝ 4 TAKT A ZLATÁ YBR!!! Exclamation Exclamation Cool Nechtěl bych 2 takt!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyMon Jun 09, 2008 5:57 pm

Petr kamionak napsal:
Sucre napsal:
7.6 kW meli by to mit vsichni co maji seriovou YBRku jeden typek z Pardubic na ni je i 130 km/h

130km/h? Tak to měl asi stříkačku a měl ju otevřenou pač karbeci se nedají otevřít prej. Taky mám 7,6 kW ale zaokrouhluje se to na 8 prej takže kolem 10 koníků... Very Happy Ale co mě to stačí, ZLATÝ 4 TAKT A ZLATÁ YBR!!! Exclamation Exclamation Cool Nechtěl bych 2 takt!!

Ja bych 2 takt taky nechtel pry to zere klidne 12l/100 km a to bych neuzivil...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyMon Jun 09, 2008 6:13 pm

Petr kamionak napsal:
Sucre napsal:
7.6 kW meli by to mit vsichni co maji seriovou YBRku jeden typek z Pardubic na ni je i 130 km/h

130km/h? Tak to měl asi stříkačku a měl ju otevřenou pač karbeci se nedají otevřít prej. Taky mám 7,6 kW ale zaokrouhluje se to na 8 prej takže kolem 10 koníků... Very Happy Ale co mě to stačí, ZLATÝ 4 TAKT A ZLATÁ YBR!!! Exclamation Exclamation Cool Nechtěl bych 2 takt!!

prave ze karbec je lepsi na upravu, da se pretriskovat, u strikacky nvm co se s tim da delat, ale taky me nabizeli v yamaze za 10k ze me udelaj kit na 175
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyMon Jun 09, 2008 11:49 pm

Šudy napsal:
Petr kamionak napsal:
Sucre napsal:
7.6 kW meli by to mit vsichni co maji seriovou YBRku jeden typek z Pardubic na ni je i 130 km/h

130km/h? Tak to měl asi stříkačku a měl ju otevřenou pač karbeci se nedají otevřít prej. Taky mám 7,6 kW ale zaokrouhluje se to na 8 prej takže kolem 10 koníků... Very Happy Ale co mě to stačí, ZLATÝ 4 TAKT A ZLATÁ YBR!!! Exclamation Exclamation Cool Nechtěl bych 2 takt!!

prave ze karbec je lepsi na upravu, da se pretriskovat, u strikacky nvm co se s tim da delat, ale taky me nabizeli v yamaze za 10k ze me udelaj kit na 175

Coze? Ty voe, jde to i na strikacku?? Napis podrobnosti!!
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyTue Jun 10, 2008 5:34 pm

co ide na stříkačku? Jo a co překytovat bo co? A když to chceš přetryskovat tak co se tam všechno dělá, jenom dávají nové trysky jo?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyTue Jun 10, 2008 6:03 pm

nvm jak to udelal, ale zda se me ze rikal ze vymeni celou hlavu + pretriskovat karbec ( ze to prej bude i min zrat) + sportovni filtr + ladak, mam zatim ten ladak, a premejslim o tom pretriskovani a filtru to by zhruba stalo tak do 4 tisic
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyTue Jun 10, 2008 7:03 pm

No a o kolik koni zhruba stoupne vykon??
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyTue Jun 10, 2008 7:51 pm

nvm kdyz budes mit vsechno tak byto mozna tech 16 - 18 kw melo, ale fakt to nevim jiste
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyTue Jun 10, 2008 8:29 pm

Šudy napsal:
nvm kdyz budes mit vsechno tak byto mozna tech 16 - 18 kw melo, ale fakt to nevim jiste

Aha tak to je husty, to bych si dcl nechal udelat, zeptam se u nas v Yamaze.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyWed Jun 11, 2008 8:11 am

Šudy napsal:
nvm jak to udelal, ale zda se me ze rikal ze vymeni celou hlavu + pretriskovat karbec ( ze to prej bude i min zrat) + sportovni filtr + ladak, mam zatim ten ladak, a premejslim o tom pretriskovani a filtru to by zhruba stalo tak do 4 tisic

Kluci nezbláznili ste se???? Ta motorka neni stavěná na to aby jela 140 Km/h!!! Tohle je naháč a né zalehávačka. Jinak já mám 2005 a boční stojan na ni můžeš bezproblémů dát a klidně i s kufrem.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan EmptyWed Jun 11, 2008 8:31 am

Axonn napsal:
Šudy napsal:
nvm jak to udelal, ale zda se me ze rikal ze vymeni celou hlavu + pretriskovat karbec ( ze to prej bude i min zrat) + sportovni filtr + ladak, mam zatim ten ladak, a premejslim o tom pretriskovani a filtru to by zhruba stalo tak do 4 tisic

Kluci nezbláznili ste se???? Ta motorka neni stavěná na to aby jela 140 Km/h!!! Tohle je naháč a né zalehávačka. Jinak já mám 2005 a boční stojan na ni můžeš bezproblémů dát a klidně i s kufrem.

podle me to ta motorka musi vydrzet, kazdopadne je to drahy a ty prachy si pak muzes pridat a koupit neco silnejsiho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boční stojan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Boční stojan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: