Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Boční stojan

Goto down 
+7
Fakty
Petr kamionak
abc
Admin
Šudy
Sucre
Adanos
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 11:39 am

ono hodně záležíkolik kdo váží tak vám to i jede tam je každej kg znát hlavně při rozjezdech já to pučil kámošce ta má 60 kg a jak ybr lítalo když tam sednu jí s 92kg a 180 cm tak to tolik nejede. ale maximálka tak nějak jako v tp 97km/hod podle mě to nikomu nemůže jet nějakejch 130 to je blbost. to sem z toho vyždímal akorád z kopce a to už bylo až vtom červenym.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 1:12 pm

Fakty napsal:
ono hodně záležíkolik kdo váží tak vám to i jede tam je každej kg znát hlavně při rozjezdech já to pučil kámošce ta má 60 kg a jak ybr lítalo když tam sednu jí s 92kg a 180 cm tak to tolik nejede. ale maximálka tak nějak jako v tp 97km/hod podle mě to nikomu nemůže jet nějakejch 130 to je blbost. to sem z toho vyždímal akorád z kopce a to už bylo až vtom červenym.

S tim s tebou souhlasim, 130km/h to je úplná hovadina. Já z tý mý vytáhl 107 km/h, ale to ta motorka byla na pokraji sil.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 3:34 pm

Fakty napsal:
ono hodně záležíkolik kdo váží tak vám to i jede tam je každej kg znát hlavně při rozjezdech já to pučil kámošce ta má 60 kg a jak ybr lítalo když tam sednu jí s 92kg a 180 cm tak to tolik nejede. ale maximálka tak nějak jako v tp 97km/hod podle mě to nikomu nemůže jet nějakejch 130 to je blbost. to sem z toho vyždímal akorád z kopce a to už bylo až vtom červenym.

No dyt jo, to jel z dost prudkyho kopce a otacky mel na max.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 4:30 pm

no ja mam 65 kilo takze se mnou to docela jede=), hlavne sem zapomel rict, ze kdyz udelate ty upravi tak taky musite zmenit prevod jinak to pojede stejne , jen to bude mit vetsi silu
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 5:19 pm

Já jsem jel jendou z Vídně a z těch kopců jsem dal max. 110km/h a měl jsem tam takových 10. tis. ot./min, skoro na červeným, sem myslel že to zavařím Very Happy Jinak 130km/h Rolling Eyes Shocked to je teda blbost si myslím ale když říká...Ale ten bočák si asi objednám pač už mě nebaví to pořád dávat na hlavní... Sleep Jinak jak říkáš že to de na ročník 2005 ten bočák, tak mě v Yamaze říkaly že na 2005 to nejde že tam je jinačí uspořádání středu na stupačkách jak je.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 7:36 pm

Petr kamionak napsal:
Já jsem jel jendou z Vídně a z těch kopců jsem dal max. 110km/h a měl jsem tam takových 10. tis. ot./min, skoro na červeným, sem myslel že to zavařím Very Happy Jinak 130km/h Rolling Eyes Shocked to je teda blbost si myslím ale když říká...Ale ten bočák si asi objednám pač už mě nebaví to pořád dávat na hlavní... Sleep Jinak jak říkáš že to de na ročník 2005 ten bočák, tak mě v Yamaze říkaly že na 2005 to nejde že tam je jinačí uspořádání středu na stupačkách jak je.

Hele asi takhle: ja proste nevim jak to udelal proste takhle to psal na netu. Jestli chces tak ti na nej dam ICQ Wink
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 9:06 pm

[quote="Sucre"]
Petr kamionak napsal:
Já jsem jel jendou z Vídně a z těch kopců jsem dal max. 110km/h a měl jsem tam takových 10. tis. ot./min, skoro na červeným, sem myslel že to zavařím Very Happy Jinak 130km/h Rolling Eyes Shocked to je teda blbost si myslím ale když říká...Ale ten bočák si asi objednám pač už mě nebaví to pořád dávat na hlavní... Sleep Jinak jak říkáš že to de na ročník 2005 ten bočák, tak mě v Yamaze říkaly že na 2005 to nejde že tam je jinačí uspořádání středu na stupačkách jak je.


Mrkni se na fotky, tam ten stojan máš, sice to neni originál od yamahy, ale svoji funkci splnil
Návrat nahoru Goto down
monasek




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 10:55 pm

Sucre napsal:
Petr kamionak napsal:
Já jsem jel jendou z Vídně a z těch kopců jsem dal max. 110km/h a měl jsem tam takových 10. tis. ot./min, skoro na červeným, sem myslel že to zavařím Very Happy Jinak 130km/h Rolling Eyes Shocked to je teda blbost si myslím ale když říká...Ale ten bočák si asi objednám pač už mě nebaví to pořád dávat na hlavní... Sleep Jinak jak říkáš že to de na ročník 2005 ten bočák, tak mě v Yamaze říkaly že na 2005 to nejde že tam je jinačí uspořádání středu na stupačkách jak je.

Hele asi takhle: ja proste nevim jak to udelal proste takhle to psal na netu. Jestli chces tak ti na nej dam ICQ Wink

No já si myslim že by to mohlo jet z kopce 120-130,protože na 4 by vám měla jít ručička otáčkoměru s tacháčem tzn 9tis ot. =90 na pětku to zase klesá takže při 8tis to valí těch 95,tzn že při 10tis by to evetuelně mohlo 120-130 jet
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyWed Jun 11, 2008 11:12 pm

Podívám se ma ty fotky. Já když jedu 90 km/h tak mám 8.tis. ot./min takže při 130 km/h by to mělo 12.tis. ot./min a to by asi měl svou poslední jízdu s YBR.... Very Happy Já jsem max. točil asi těch 10.tis. ot./min a to jsem jel z Vídně z těch kopců a měl jsem tam asi 110 km/h tak jsem radši zpomalil na 90 km/h aby mi nevyletěl píst z válcu... Very Happy Very Happy Já na 4. kvalt dávám většinou těch 70km/h a když to honím tak 80km/h jinak na 5. kvalt jezdím jen 90km/h. Teď v pátek si jedu asi pro tu iridiovou svíčku tak uvidím co to udělá, psal jsem do Yamahy a prej tomu neuškodí, naopak že to má lepší spalování, větši jiskra a lepší komprese.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyFri Jun 13, 2008 11:13 pm

Petr kamionak napsal:
Podívám se ma ty fotky. Já když jedu 90 km/h tak mám 8.tis. ot./min takže při 130 km/h by to mělo 12.tis. ot./min a to by asi měl svou poslední jízdu s YBR.... Very Happy Já jsem max. točil asi těch 10.tis. ot./min a to jsem jel z Vídně z těch kopců a měl jsem tam asi 110 km/h tak jsem radši zpomalil na 90 km/h aby mi nevyletěl píst z válcu... Very Happy Very Happy Já na 4. kvalt dávám většinou těch 70km/h a když to honím tak 80km/h jinak na 5. kvalt jezdím jen 90km/h. Teď v pátek si jedu asi pro tu iridiovou svíčku tak uvidím co to udělá, psal jsem do Yamahy a prej tomu neuškodí, naopak že to má lepší spalování, větši jiskra a lepší komprese.
Napiš pak jak to jede s tou svíčkou...když to teda lépe spaluje, jestli to má mětší sílu...nebo prostě jestli je to poznat na te motorce že je třeba živější...
Návrat nahoru Goto down
LukasVP




Poeet p?íspivku : 1
Age : 34
Registration date : 31. 05. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyMon Jun 16, 2008 7:35 pm

Petr kamionak napsal:
Zdarec chlapy! Mám model 2005 ale nemám tam ještě boční stojan. Taky jsem se ptal v Yamaze v Hustopečích a ti mi řekli že se tam začali dávat od roku 2006 a že ty modely 2005 mají jinačí uspořádání stupaček takže ho tam nedám. Máte někdo model 2005 s bočákem? Napiště prosím! Díkec.

Zdarec, mám model z roku 2005 a boční stojan tam mám uplně fpoho. Už sem to tak koupil. Mám ji doveženou z Francie. Kdyby těl zajímalo víc, možem se domluvit a někde se srazit. Jsem z Velkých Pavlovic.
ICQ: 287 064 614
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyMon Jun 16, 2008 8:53 pm

Zdarec! Ty si z Velkých Pavlovic? Paráda, já su z Březí. A kdy se chceš srazit?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 EmptyTue Nov 04, 2008 10:48 pm

Já jel u Rokycan na dálnici z kopce do mírný zatáčka (fakt mírnná dálnice mno) a jel sem necelejch 120km/h a jako ještě by šla ale já ani nechtěl páč sem se bál aby se to nepřehřálo či nekouslo bylo to přez 10tisíc otáček a jiank po rovině sem dal i 105 ale většinou tak 90 nebo jako je macimálka v techničáku 97 a 5 řadim tak 70-80. Jinak taky schánim bočák kdyby někdo měl nabídněte.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boční stojan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boční stojan   Boční stojan - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Boční stojan
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: