Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problem s žárovkou

Goto down 
+2
Mirek
Rostišrot
6 posters
AutorZpráva
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyWed Mar 03, 2010 6:23 pm

Koupil jsem Ybru před týdnem stím, že mi nesvítilo denní světlo, pouze dalkové a parkovačka...asi bylo poškozené vlákno. Koupil jsem novou žárovku 12V/35W, nasadil a světlo svítilo v pohodě i denní i dalkové prostě ok, no ale svítilo jenom 1den a druhý den jsem si všiml, že svití už zase jenom dalkové. Píšu předem, že při montáži žárovky jsem se snažil nepalcovat a očistil jsem ji lihem. Nevíte někdo kde je problém? Je celkem škoda kupovat každý den žárovku za 60kč a zkoušet, koupím novou až se mi dostane nějake dobré rady. Díky moc Smile
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyThu Mar 04, 2010 8:32 pm

pojistka , elekrika - přepětí zkus to proměřit jestli ti nepřebíjí
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyThu Mar 04, 2010 8:49 pm

Rostišrot napsal:
Koupil jsem Ybru před týdnem stím, že mi nesvítilo denní světlo, pouze dalkové a parkovačka...asi bylo poškozené vlákno. Koupil jsem novou žárovku 12V/35W, nasadil a světlo svítilo v pohodě i denní i dalkové prostě ok, no ale svítilo jenom 1den a druhý den jsem si všiml, že svití už zase jenom dalkové. Píšu předem, že při montáži žárovky jsem se snažil nepalcovat a očistil jsem ji lihem. Nevíte někdo kde je problém? Je celkem škoda kupovat každý den žárovku za 60kč a zkoušet, koupím novou až se mi dostane nějake dobré rady. Díky moc Smile
Kup si silnější žárovku>> ať má větší příkon (více wattů), pak už ti to dělat nebude.. Jinak taky mi to dělalo, protože to moc vytáčím>> věčně ručička mezi 8500 až 10000 otáčkami.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyThu Mar 04, 2010 9:18 pm

Asi dám na tebe a koupím silnější žárovku (zkusím 12V/45W). No jinak přes tu elektriku a měření moc nejsem.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyFri Mar 05, 2010 2:03 am

Rostišrot napsal:
Asi dám na tebe a koupím silnější žárovku (zkusím 12V/45W). No jinak přes tu elektriku a měření moc nejsem.
Já ji tam mám od té doby, co jsem ji tam dal>> a jak říkáš před tím jsem vyměnil během 14 dnů asi tři žárovky.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyFri Mar 05, 2010 6:48 pm

rawson napsal:
Rostišrot napsal:
Koupil jsem Ybru před týdnem stím, že mi nesvítilo denní světlo, pouze dalkové a parkovačka...asi bylo poškozené vlákno. Koupil jsem novou žárovku 12V/35W, nasadil a světlo svítilo v pohodě i denní i dalkové prostě ok, no ale svítilo jenom 1den a druhý den jsem si všiml, že svití už zase jenom dalkové. Píšu předem, že při montáži žárovky jsem se snažil nepalcovat a očistil jsem ji lihem. Nevíte někdo kde je problém? Je celkem škoda kupovat každý den žárovku za 60kč a zkoušet, koupím novou až se mi dostane nějake dobré rady. Díky moc Smile
Kup si silnější žárovku>> ať má větší příkon (více wattů), pak už ti to dělat nebude.. Jinak taky mi to dělalo, protože to moc vytáčím>> věčně ručička mezi 8500 až 10000 otáčkami.. Wink

Tolik otáček? Mě jela nejlíp od těch 6500 do 8500...
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyFri Mar 05, 2010 7:22 pm

Taky ji většinou točím do těch 10 000ot. Je to 4T 125, takže aby to trochu vic jelo je to třeba točit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyFri Mar 05, 2010 8:16 pm

Rostišrot napsal:
Taky ji většinou točím do těch 10 000ot. Je to 4T 125, takže aby to trochu vic jelo je to třeba točit Very Happy

Dyť od 9000 to už jen řve a nejde Shocked
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyFri Mar 05, 2010 10:32 pm

Sucre napsal:
Rostišrot napsal:
Taky ji většinou točím do těch 10 000ot. Je to 4T 125, takže aby to trochu vic jelo je to třeba točit Very Happy

Dyť od 9000 to už jen řve a nejde Shocked
Točím teda max do 9000 Shocked
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptySat Mar 06, 2010 1:03 pm

Rostišrot napsal:
Taky ji většinou točím do těch 10 000ot. Je to 4T 125, takže aby to trochu vic jelo je to třeba točit Very Happy
Přesně tak>> já to točím pořád.. Ale mám větší spotřebu než předtím jak jsem to zajížděl>> šlo to tak o litr/100km výše.. Když jedeš 6500 otáček tak je to zhnilé a má to takový nic moc zvuk>> nejlepší je jet těch 8500 otáček.. Dokonce se mi povedlo vytočit to na 11 000 otáček na 5 převod>> ale to bylo z hodně prudkého kopce a měl jsem vítr v zádech.. Jel jsem skoro 130km/h, ale neměl jsem to pořádně zahřáté.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptySat Mar 06, 2010 3:11 pm

Zvuk to má sice lepší než 2t ale nic na machrování to neni Very Happy
Mě už to netrápí du vejš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptySun Mar 07, 2010 12:30 pm

rawson napsal:
Rostišrot napsal:
Taky ji většinou točím do těch 10 000ot. Je to 4T 125, takže aby to trochu vic jelo je to třeba točit Very Happy
Přesně tak>> já to točím pořád.. Ale mám větší spotřebu než předtím jak jsem to zajížděl>> šlo to tak o litr/100km výše.. Když jedeš 6500 otáček tak je to zhnilé a má to takový nic moc zvuk>> nejlepší je jet těch 8500 otáček.. Dokonce se mi povedlo vytočit to na 11 000 otáček na 5 převod>> ale to bylo z hodně prudkého kopce a měl jsem vítr v zádech.. Jel jsem skoro 130km/h, ale neměl jsem to pořádně zahřáté.. Very Happy

Jo, u těch 6500 ot se to probouzí ale na druhou stranu se mi zdá, že od 9000 už to nejede...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyThu Mar 18, 2010 2:18 pm

Předělej si to teda na H4 jak já.Vzal sem z vraku auta paticu (objímku) na H4,flákl sem to tam a svítí jak sviňa!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou EmptyThu Mar 18, 2010 11:02 pm

Petr kamionak napsal:
Předělej si to teda na H4 jak já.Vzal sem z vraku auta paticu (objímku) na H4,flákl sem to tam a svítí jak sviňa!!

No přemyšlel jsem o tom, ale dneska jsem si koupil a hodil tam tu silnější žárovku 12V/45W, jak mi radil tady rawson. Tak uvidím, snad už to bude v pohodě. A kdyby ne, asi to zkusím předělát na tu H4.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problem s žárovkou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s žárovkou   Problem s žárovkou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problem s žárovkou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem se startovanim

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: