Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Otázka ohledně širší pneu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyTue Mar 09, 2010 10:08 pm

Čaute,

Někteří tady máte na Ybře širší zadní pneu. Obědnal jsem si Mitas E-08 110/90 (někdo už ji myslím má) a teď jsem se dočetl na motorkářich, že při dopravní nehodě by to mohl být problem. Jelikož ve velkém techničáku jsou rozměry pneumatik 90/90 a kdyby se nedejbože stala nehoda a nebyl bych vinným, i přesto by mi mohly dělat potíže kdyby přišel pojišťovák. Má to v techničáku někdo přepsáne, nebo to neřešítě? No
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyWed Mar 10, 2010 10:36 pm

Tak díky všem za odpovědi a rady. Koukám, že jste tady na foru všichni až "moc" aktivní... scratch Wink
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyThu Mar 11, 2010 12:38 pm

Mam originál rozměry, ale myslim že ty co to tady maj tak to určitě nemaj v TP zapsaný Smile
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyThu Mar 11, 2010 4:16 pm

Dík aspoň za nějaký příspěvěk Very Happy No taky si myslím, že ti co mají širší, tak to zapsané nemaji. Taky bych to neřešil, ale jak jsem se do toho začetl ve foru na motorkářich..od te doby mi to nějak vrtá hlavou. Kdyby se něco stalo na cestě a ještě by mi to pojišťovna nechtěla proplatit kvuli toho že mám nějaky změny na motorce a nemam to co je v TP, to si radši zajedu do te Yamahy až mi daji schváleni k přepisu těch rozměru v techničáku. sunny
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyThu Mar 11, 2010 7:40 pm

Rostišrot napsal:
Dík aspoň za nějaký příspěvěk Very Happy No taky si myslím, že ti co mají širší, tak to zapsané nemaji. Taky bych to neřešil, ale jak jsem se do toho začetl ve foru na motorkářich..od te doby mi to nějak vrtá hlavou. Kdyby se něco stalo na cestě a ještě by mi to pojišťovna nechtěla proplatit kvuli toho že mám nějaky změny na motorce a nemam to co je v TP, to si radši zajedu do te Yamahy až mi daji schváleni k přepisu těch rozměru v techničáku. sunny
Tak podle mého tohle je všem úplně jedno>> v Yamaze se na tebe akorát zasmějou jestli to myslíš vážně.. Tady z nás na fóru tohle nikdo neřešil.. Wink
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyThu Mar 11, 2010 7:51 pm

Jinak když už se tu řeší ta širší pneumatika>> myslíte, že by se dala dát do předu taky trochu širší?? Protože ty rozměry v předu jsou takové unikátní a těžko říct jestli se vůbec dělají o něco širší.. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyThu Mar 11, 2010 8:34 pm

rawson napsal:
Jinak když už se tu řeší ta širší pneumatika>> myslíte, že by se dala dát do předu taky trochu širší?? Protože ty rozměry v předu jsou takové unikátní a těžko říct jestli se vůbec dělají o něco širší.. Neutral

No třeba na to každý sere jak ty říkáš, možná by to bylo jedno i pojišťovákovy..to nevím. Jinak taky nemusí projít technickou ta širší, když bude kontrolor dukladný, no ale to je to poslední co mě trapí.Ale jak bude tepleji, tak se pojedu projet do Ostravy a zeptám se na to v yamaze, za to nic nedám. Jinak ta přední to nevím, já už ji mám sjetou jak olačka, takže budu taky dopředu kupovat novou ale asi tam hodím tu klasickou Michelin Pilot Sport 2.75/-/18 TL/TT 42 P.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyFri Mar 12, 2010 1:44 am

Rostišrot napsal:

No třeba na to každý sere jak ty říkáš, možná by to bylo jedno i pojišťovákovy..to nevím. Jinak taky nemusí projít technickou ta širší, když bude kontrolor dukladný, no ale to je to poslední co mě trapí.Ale jak bude tepleji, tak se pojedu projet do Ostravy a zeptám se na to v yamaze, za to nic nedám. Jinak ta přední to nevím, já už ji mám sjetou jak olačka, takže budu taky dopředu kupovat novou ale asi tam hodím tu klasickou Michelin Pilot Sport 2.75/-/18 TL/TT 42 P.
Jj, taky jsem se na ni díval>> pokud se nenajde nic jinýho, tak tam dám tuhle.. Kdyby jsi to měnil teď někdy, tak sem hoď fotky jak to bude vypadat.. Já ji budu měnit nejdříve za měsíc>> teď nejsou peníze.. Sad Jinak ta šířka pneu je zajímat nebude>> to spíše ten přední sjetej vzorek.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyFri Mar 12, 2010 1:38 pm

rawson napsal:
Rostišrot napsal:

No třeba na to každý sere jak ty říkáš, možná by to bylo jedno i pojišťovákovy..to nevím. Jinak taky nemusí projít technickou ta širší, když bude kontrolor dukladný, no ale to je to poslední co mě trapí.Ale jak bude tepleji, tak se pojedu projet do Ostravy a zeptám se na to v yamaze, za to nic nedám. Jinak ta přední to nevím, já už ji mám sjetou jak olačka, takže budu taky dopředu kupovat novou ale asi tam hodím tu klasickou Michelin Pilot Sport 2.75/-/18 TL/TT 42 P.
Jj, taky jsem se na ni díval>> pokud se nenajde nic jinýho, tak tam dám tuhle.. Kdyby jsi to měnil teď někdy, tak sem hoď fotky jak to bude vypadat.. Já ji budu měnit nejdříve za měsíc>> teď nejsou peníze.. Sad Jinak ta šířka pneu je zajímat nebude>> to spíše ten přední sjetej vzorek.. Wink

No já tu přední zatím neplanuju, popřemyšlím a možná ji obědnám...uvidím. Když už budu přezouvat tu zadní, tak bych mohl i tu přední no. Okej, když tak hodím fotky. Koukni na muj profil ( http://www.motorkari.cz/profil/rostisrot ), tam uvidiš na jedne fotce jak mám fajně sjetou přední.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu EmptyFri Mar 12, 2010 5:52 pm

Rostišrot napsal:

No já tu přední zatím neplanuju, popřemyšlím a možná ji obědnám...uvidím. Když už budu přezouvat tu zadní, tak bych mohl i tu přední no. Okej, když tak hodím fotky. Koukni na muj profil ( http://www.motorkari.cz/profil/rostisrot ), tam uvidiš na jedne fotce jak mám fajně sjetou přední.
No, vidím že to máš sjeté více i než já.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Otázka ohledně širší pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázka ohledně širší pneu   Otázka ohledně širší pneu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Otázka ohledně širší pneu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pneu
» YBR 125 RR - Big_Dane
» rozmery pneu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: