Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sjezd všech YBR

Goto down 
+10
An00bis
kumpir
CHucKNorriS
abc
Fakty
reginof
Mike 125
Šudy
Sucre
Petr kamionak
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptySun Jun 08, 2008 7:57 pm

Zdravím YBRáci!! Co tak třeba udělat sjezd někde na jižní moravě? Já su tady od Mikulova (okres Břeclav). Napiště všici odkud jste a vyhodnotí se kam se sjedeme kdyžtak.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptySun Jun 08, 2008 7:58 pm

Já jsem z Hradce Králové.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptySun Jun 08, 2008 10:03 pm

Svitavy - Pardubický kraj

jinak bych rad v lete nekam vyjel, jizni morava je dobra, byly sme tam v prvku na vyletu na palave a je to tam krasny=)
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptySun Jun 08, 2008 10:14 pm

Šudy napsal:
Svitavy - Pardubický kraj

jinak bych rad v lete nekam vyjel, jizni morava je dobra, byly sme tam v prvku na vyletu na palave a je to tam krasny=)

Jojo Pálava, já ji vidím tady z okna. V Březí bydlím víš u Mikulova tak nevím třeba v Brně se sjet bo máte někdo návrh?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyMon Jun 09, 2008 5:55 pm

Petr kamionak napsal:
Šudy napsal:
Svitavy - Pardubický kraj

jinak bych rad v lete nekam vyjel, jizni morava je dobra, byly sme tam v prvku na vyletu na palave a je to tam krasny=)

Jojo Pálava, já ji vidím tady z okna. V Březí bydlím víš u Mikulova tak nevím třeba v Brně se sjet bo máte někdo návrh?

Jo Brno by nemuselo bejt vubec spatny tam trefi kazdej. A jak to tak vypada tak to neni od nikoho moc daleko...
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyTue Jun 10, 2008 5:35 pm

Sucre napsal:
Petr kamionak napsal:
Šudy napsal:
Svitavy - Pardubický kraj

jinak bych rad v lete nekam vyjel, jizni morava je dobra, byly sme tam v prvku na vyletu na palave a je to tam krasny=)

Jojo Pálava, já ji vidím tady z okna. V Březí bydlím víš u Mikulova tak nevím třeba v Brně se sjet bo máte někdo návrh?

Jo Brno by nemuselo bejt vubec spatny tam trefi kazdej. A jak to tak vypada tak to neni od nikoho moc daleko...
Hoj. Kdy chcete ten sraz uspořádat ?? Já sem z Nového Jičína Smile ... dejte vědět kde a kdy to bude...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyTue Jun 10, 2008 5:42 pm

Já to mám do Brna zhruba 50 km, jinak jak tady psal kolega že je až z Nového Jičína tak to fakt nevím jak by se to vyřešilo Rolling Eyes To chce sehnat hodně lidí s YBRkama. Má někdo jiný návrh než to Brno?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyTue Jun 10, 2008 6:34 pm

kdyt novy jicin neni zas tak daleko
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyTue Jun 10, 2008 7:01 pm

Šudy napsal:
kdyt novy jicin neni zas tak daleko

Presne tak. Ja to mam z Hradce stejne daleko. Jde jen o to jestli ten dotycny na ten sraz chce jet, jestli jo tak mu 150 km nebude vadit Smile
Návrat nahoru Goto down
reginof

reginof


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 04. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyTue Jun 10, 2008 9:42 pm

Sucre napsal:
Šudy napsal:
kdyt novy jicin neni zas tak daleko

Presne tak. Ja to mam z Hradce stejne daleko. Jde jen o to jestli ten dotycny na ten sraz chce jet, jestli jo tak mu 150 km nebude vadit Smile

spíš 200 km ale to je jedno brno je hodně dobrý nápad protože je to plus minus střed republiky
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 11:57 am

hoši já sem z kaplice u českýho krumlova to mám trošku dál kdyby ste to udělali někde tak do 200 km tak by sem jel 400km celkem se dá nějak zvládnout ale aby sem jel 600km to se spíš pojedu vykoupat do chorvatska
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 1:16 pm

Já jsem z Chotěboře. Je to kousek od Havlíčkova Brodu. Pro mě je to docela dost daleko do Brna pig
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 4:41 pm

ten krumlov to je prece jenom trochu z ruky, jinak kdyby byl nejakej sraz tak bych to dal urcite i s noclehem

edit: treba tento kemp , KEMP APOLO, byly sme tam ze skolou a je to tam v pohode, motorke se daj parkovat hned vedle k chatkam...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 6:04 pm

Šudy napsal:
ten krumlov to je prece jenom trochu z ruky, jinak kdyby byl nejakej sraz tak bych to dal urcite i s noclehem

edit: treba tento kemp , KEMP APOLO, byly sme tam ze skolou a je to tam v pohode, motorke se daj parkovat hned vedle k chatkam...

Jo ten Autokemp Apollo je v Lednici ne? Tam je to parádní, jinak já tady bydlím v Břeclavským okrese takže je tu krásně, vinohrady, ide vidět Rakousko atd.. Very Happy Nebo jestli je nějaký kemp třeba v Jihlavě, ta je v poloviny republiky tak to by se taky mohlo ještě domyslet. Jinak asi to Brno nebo Svitavy?? Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 7:23 pm

Jo, co to dat na tu Jihlavu? Ostatne zkuste vymyslet i termin teto akce. Co takhle od 15.7. do 17.7.? Ja driv nemuzu.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 8:04 pm

Sucre napsal:
Jo, co to dat na tu Jihlavu? Ostatne zkuste vymyslet i termin teto akce. Co takhle od 15.7. do 17.7.? Ja driv nemuzu.

no ta jihlava je taky rozumna, ale hlavne to chce kemp a vymyslet nejakej program, jestli tam sou nejaky zajimavy mista kam se da zajet a tak, a dal bych to asi na vikend, kvuli brigadam
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyWed Jun 11, 2008 11:27 pm

Já 15.7. - 17.7. taky nemůžu jedu na Vranovskou přehradu, jedině až v srpnu asi nebo v září o víkendu někdy pač já dělám o prázdninách skladníka jezdím jedinej s vysokozdvihem a už mi asi nedají volný týden. Sad No Ta Jihlava není špatná ale je tam nějaký autokemp kde jsou hlídaný motorky? A budou tam i nějaké baby? lol! Cool Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyThu Jun 12, 2008 4:11 pm

tak hlavne aby se dali dat motorky hned k chatce, taky by bylo rozumny tam vzit chlast a ty baby to by bylo dobrej bonus, no myslim si ze prez leto je v kempech hodne lidi, takze i baby
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyThu Jun 12, 2008 6:14 pm

Šudy napsal:
tak hlavne aby se dali dat motorky hned k chatce, taky by bylo rozumny tam vzit chlast a ty baby to by bylo dobrej bonus, no myslim si ze prez leto je v kempech hodne lidi, takze i baby

Všechno se dá zařídit i holky... lol! Cool Laughing Já bych taky dal spíš na ten víkend pač budeme všici přes týden na brigádách tak radši na ten víkend od pátku do neděle. Teď jsem se díval na nějaký ten autokemp: Pávov u Jihlavy, nemají webovky ale jenom si zadejte na seznamu ,,autokemp jihlava" a tam už se něco objeví tak něco zadejte. Jinak zkušte taky něco najít poblíž nevím třeba mor. budějovice nebo něco... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyThu Jun 12, 2008 10:33 pm

Akorát jsem zjistil že ten Pávov je něco ,,tělovýcviková jednota" a podtým měli napsaný autokemp takže nevím... Very Happy Very Happy Co znamená ta jednota??? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptySun Jul 06, 2008 6:53 pm

Petr kamionak napsal:
Akorát jsem zjistil že ten Pávov je něco ,,tělovýcviková jednota" a podtým měli napsaný autokemp takže nevím... Very Happy Very Happy Co znamená ta jednota??? Smile
ja bych to udělal nekdy koncem srpna a muselo by to byt v te jihlave,ja to mam celkem z ruky
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyMon Jul 07, 2008 9:25 am

CHucKNorriS napsal:
Petr kamionak napsal:
Akorát jsem zjistil že ten Pávov je něco ,,tělovýcviková jednota" a podtým měli napsaný autokemp takže nevím... Very Happy Very Happy Co znamená ta jednota??? Smile
ja bych to udělal nekdy koncem srpna a muselo by to byt v te jihlave,ja to mam celkem z ruky

Fakt by to chtělo někde u jihlavy, protože Brno mám daleko.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyMon Jul 07, 2008 10:44 am

Axonn napsal:
CHucKNorriS napsal:
Petr kamionak napsal:
Akorát jsem zjistil že ten Pávov je něco ,,tělovýcviková jednota" a podtým měli napsaný autokemp takže nevím... Very Happy Very Happy Co znamená ta jednota??? Smile
ja bych to udělal nekdy koncem srpna a muselo by to byt v te jihlave,ja to mam celkem z ruky

Fakt by to chtělo někde u jihlavy, protože Brno mám daleko.
ja zase nemuzu jet do jihlavy, nechci jet do jihlavy takhle neskusenej, jeste sem s YBR ani nikam poradne nejel,jenom okolo baraku pac jeste nemam ridicak Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: YBR club CZE   Sjezd všech YBR EmptyMon Jul 07, 2008 10:58 am

je nejakej CESKEJ ybr klub??? a jstli ne co kdyby se zalozil??


Naposledy upravil CHucKNorriS dne Tue Jul 08, 2008 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR EmptyMon Jul 07, 2008 4:44 pm

Ta Jihlava se mi zdá taky dobrá, sice to mám daleko ale neva, aspoň se pořádně projedu. Taky bych to nechal asi až na srpen co? Napište sem kdo všechno pojede, aby se to dalo nějak nahlásit aby s náma počítali, aby jsme tam nepřijeli a zjistily že mají plno... Rolling Eyes Jinak mě se tady ten ,,Sraz všech YBR" líbí. Nebo by jsme mohli tam být na týden co říkáte??? Někde u řeky pod stanem, chlast, jídlo, holky... Laughing lol! Musíme se nějak domluvit!
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sponsored content





Sjezd všech YBR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sjezd všech YBR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: