Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sjezd všech YBR

Goto down 
+10
An00bis
kumpir
CHucKNorriS
abc
Fakty
reginof
Mike 125
Šudy
Sucre
Petr kamionak
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyThu Jul 10, 2008 7:05 pm

Uz vite kam a kdy se pojede????? chtelo by to uz zorganizovat a to co nejrychlejc aby sme s tim vsichni pocitali. ja bych mohl az tak koncem srpna. tak sem nekdo pisnete!
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyFri Jul 11, 2008 7:57 pm

Tak asi ten konec srpna bude nejlepsi ptz to vsichni budou doma. Me by vyhovovala ta Jihlava afro
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptySat Jul 12, 2008 4:35 pm

Sucre napsal:
Tak asi ten konec srpna bude nejlepsi ptz to vsichni budou doma. Me by vyhovovala ta Jihlava afro

Souhlasím cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyMon Jul 14, 2008 2:26 pm

Kdo bydlí blízko Jihlavy? Už by se to dalo teda tam zajistit to ubytování co říkáte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyMon Jul 14, 2008 3:16 pm

Petr kamionak napsal:
Kdo bydlí blízko Jihlavy? Už by se to dalo teda tam zajistit to ubytování co říkáte.
jn
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyMon Jul 14, 2008 8:11 pm

CHucKNorriS napsal:
Petr kamionak napsal:
Kdo bydlí blízko Jihlavy? Už by se to dalo teda tam zajistit to ubytování co říkáte.
jn

jj, chtělo by to zajistit
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyTue Jul 15, 2008 1:14 pm

joooooooo,dneska sem úspěšně složil skoušky na řidičák!!!!! bounce lol!
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2008 9:41 pm

ahoj dnes jsem si koupil yamahu ybr 125 a nakej ten srazek bych urco dal ale jsem z Jablonce nad nisou.
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyMon Aug 04, 2008 3:05 pm

Čau no na sraz bych určitě jel, ale ne na tejden. Myslim že vejkend by stačil Smile Jinak bydlim zhruba 40km od Jihlavy takže to tu docela znám. Až se nějak dohodnem na termínu a kdo pojede tak bysme měli vymyslet taky nějakej program. Na holky bych moc nespolíhal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hakis006




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 22. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2008 10:09 pm

Zdarec klidne bych nekam zajel ale bydlim v jicine asi padesat km od Hradce králové
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2008 10:14 pm

podle me se takhle na netu domlouva dost blbe, neljepsi je se domluvit s kamosema z okli a nekam vyjet, toto je podle me nerealizovatelny
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2008 9:57 am

souhlasim,kdo je z okoli brna tak napiste
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2008 12:37 am

CHucKNorriS napsal:
souhlasim,kdo je z okoli brna tak napiste

Nazdar! Já su z Březí u Mikulova okres Břeclav. Odkud si ty? Mohli by jsme se někde sjet ještě s jedním kámošem tady v okolí a vyjeli by jsme mi 3 za ostatníma YBR někam k Jihlavě bo kde chcete udělat nějakej ten sraz? Mohlo to být někde poblíž Jihlavy třeba. Já souhlasím s kolegou z předchozího příspěvku, po netu se to domlouvá blbě, to se chce domluvit kde se všici YBRkaři sejdeme a každej z okolí naberem jednoho či více YBRkařů, víte jak to myslím? Že nikdo nepojede sám ale třeba jako mi 3 z okolí Břeclavi a Brna by jsme vyjeli za všema třeba k té Jihlavě bo někam.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2008 9:58 am

Jo takhle by se to možná dalo. Já sem z Jihlavy Smile (skoro)
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2008 10:07 am

Petr kamionak napsal:
CHucKNorriS napsal:
souhlasim,kdo je z okoli brna tak napiste

Nazdar! Já su z Březí u Mikulova okres Břeclav. Odkud si ty? Mohli by jsme se někde sjet ještě s jedním kámošem tady v okolí a vyjeli by jsme mi 3 za ostatníma YBR někam k Jihlavě bo kde chcete udělat nějakej ten sraz? Mohlo to být někde poblíž Jihlavy třeba. Já souhlasím s kolegou z předchozího příspěvku, po netu se to domlouvá blbě, to se chce domluvit kde se všici YBRkaři sejdeme a každej z okolí naberem jednoho či více YBRkařů, víte jak to myslím? Že nikdo nepojede sám ale třeba jako mi 3 z okolí Břeclavi a Brna by jsme vyjeli za všema třeba k té Jihlavě bo někam.
ja sem z Pozořic,15km od brna,ale dneska vecer jedu na tabor a vracim se az 16,tak az pak nekdy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2008 10:13 pm

An00bis napsal:
Jo takhle by se to možná dalo. Já sem z Jihlavy Smile (skoro)

Čus. já sem bydlim kousek od havlíčkova brodu. Přesněji Chotěboř. někdy písni na icq a pojedem se někam projet :-)
Návrat nahoru Goto down
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Plzen   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2009 2:58 pm

Jižní Moravu mam trochu z ruky, co takhle Plzen Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Anry




Poeet p?íspivku : 21
Age : 31
Location : Golčův Jeníkov
Registration date : 14. 10. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptySun Apr 05, 2009 8:22 pm

Axonn napsal:
An00bis napsal:
Jo takhle by se to možná dalo. Já sem z Jihlavy Smile (skoro)

Čus. já sem bydlim kousek od havlíčkova brodu. Přesněji Chotěboř. někdy písni na icq a pojedem se někam projet :-)



souhlasim s vama .... jsem z Golcova Jenikova (akorat jeste vydrzet nez budou papiry, :-D ale za 2 tydny mam zkousky)
Návrat nahoru Goto down
http://Cz-wing.wz.cz
Brejn




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 06. 12

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyTue Jun 12, 2012 11:27 pm

Sucre napsal:
Já jsem z Hradce Králové.
fakt? Surprised Very Happy ja denne jezdim prez hradec a mam 2 kamose kery maj YBR-ka tak dame nakej sraz n? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 EmptyTue Dec 25, 2012 2:59 pm

Brejn napsal:
Sucre napsal:
Já jsem z Hradce Králové.
fakt? Surprised Very Happy ja denne jezdim prez hradec a mam 2 kamose kery maj YBR-ka tak dame nakej sraz n? Smile

YBR už asi 3 roky nemám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sjezd všech YBR   Sjezd všech YBR - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sjezd všech YBR
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: