Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?

Goto down 
+4
Lazzarik
rawson
CHucKNorriS
Rostišrot
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 4:11 pm

Zdarec všichni,

Jsem tady nově registrovaný a uvažuji o Yamaze YBR 125, spíše už mám vyhlídnutou. Pročetl jsem si kompletně cele forum, ale i tak se chci zeptat zda je Ybra dobrá volba. Je mi jasné, že většina uživatelů je sní spokojená a tak mi napíše proč se vůbec ptám. Ale možná se najde někdo, který kdyby kupoval znova 125ccm, tak by si vybral jinak. Rozhoduju se mezi Hondou NSR a Ybrkou. Mám řidičák 1rok a po tuto dobu jsem jezdil na skutru Peugeot Vivacity 50, takže nejsem náročný(hlavně když budu řadit, a nebude tam ten vzhled skútřiku). Kamarád se kterým jezdim ma Aprilku rs 125 otevřenou na 23kW, takže je mi jasne že když to vytočí na plně otáčky tak se mu budu ztrácet v zrcátku. Spíše mě zajíma, jestli ma Ybra fakt tak nezničitelný motor a zda není něčím poruchová?? NSR má lepši akceleraci i rychlost, ala taky myslím dopředu na spotřebu a udajně se s Ybrou vlezu do 2,7L. No nějak jsem se rozepsal, prostě mě zajimají vaše názory. Jestli by jste si koupily znovu Yamahu YBR 125 nebo po vašich zkušenostech určitě ne. Jestli se na něco ptám znova, co už tady bylo probráne v jiných diskuzích, tak se omlouvám...vím že už se podobné věcí řešily Smile Díky všem
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 4:19 pm

jo jinak mam vyhlídnutou rv 2007 a je to stříkačka.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 5:22 pm

No jak píšeš NSR je "závodnější" motorka jak YBR. YBR je suprová motorka do začátku, nízká spotřeba, bezvadná ovladatelnost, nezávadná. Záleží jestli s chceš naučit jezdit a nebo kazit pověst motorkářům rychlým a nebezpečným ježděním (přece jenom skútr je něco jinýho jak motorka Smile ). Vybral bych si 100%ně YBR.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 5:54 pm

No, je to tak jak říkáš.. Osobně jsem na NSR jel a je to o něčem jiném než ybr>> lepší akcelerace, větší maximálka, atd.. Musíš se rozhodnout sám, jestli chceš motorku na pohodlnou a bezstarostnou jízdu nebo radši rychlejší a méně pohodlnou motorku s větší spotřebou. A i když budeš mít NSR, tak ten na RS ti bude stejně ujíždět>> je to přece jenom 2T (vysokootáčkový motor), takže když bude chtít tak ti ujede.. Samozřejmě podle toho v jakém to má stavu>> spousta kámošů má RS a ne všem to jezdí stejně.. Tady na foru ti stejně každý řekne ať si koupíš ybr>> mě osobně vyhovuje více, protože jezdím delší trasy a to ti na RSách nezvládají!! Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 6:17 pm

No ja ty dalkové cesty moc nejezdim, no teda měl jsem skutr a asi nemusím nic dodavát...na tom se nikam dal jezdit nedalo. Právě chci něco, abych mohl stím kamošem už někam dál vyrazit. Určitě chci pohodlnou moto s malou spotřebou. Na skutru jsem za ten rok najezdil fakt hodně, da se říct že každy den a to denně tak 3hodinky jizdy ale jen po městě do školy atd. Žadne dálky vůbec. Hele a vyšel vám už nějaky ten sraz co se tu planoval na foru? Kdybych se rozhodl pro Ybru, taky bych někdy šel zajezdit ale jak to tak sleduju, tak mam dost lidi od ruky. Jsem s Karviné..kousek od Ostravy. No uvidíme..
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 6:38 pm

A jinak nepotřebuju motorku na naučení, jezdil jsem rok...sice na skutru, ale myslím že už to mám v ruce. A vlastně na Ybrce jsem dělal autoškolu a jezdilo se na ni super, ale měl jsem za sebou učitele který vypadal tak na 100 kilo Very Happy tak bych se chtěl projet na ní sám. Pořád nevim, jsem pro yamahu, ale zase kamoš mě přemlouva na NSR..aby jsme byly vyladěni když ma tu aprilku : Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 8:11 pm

No, tady jde taky o to, jestli máš peníze na údržbu dvoutaktu- počítej s 2x větší spotřebou, sem tam výbrus, olej atd.
Takže pokud na to máš, běž do dvoutaktu. Pokud nemáš peněz nazbyt, kup si YBRku- nenáročná, skoro bezúdržbová, jezdí na "vzduch" atd. atd. Dalo by se toho vypsat hodně, ale počítej s tím že sezóna na dvoutaktu tě vyjde přibližně 2x a možná i víckrát dráž než sezóna na 4t Cool
Za mě YBR
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Jan 28, 2010 11:05 pm

Dík za tvůj nazor.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyFri Jan 29, 2010 8:14 am

Ale popravdě řečeno, tady ti asi skoro všichni doporučí YBR. bounce Jsme přeci na YBRáckém fóru ne? lol!
Pokud ti fakt nejde výkon a maximálku, běž do tý YBR, myslím si, že tě nezklame Wink
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyFri Jan 29, 2010 5:21 pm

No jak už jsem říkal, celý rok jsem jezdil na skutru, který mi jel 80km/h a bohatě mi to stačilo. Jdemi hlavně o to aby byla YBR spolehlivá a nemusel furt něco opravovat, prostě co nejmenší údržba Smile Jsem pro ybr no, jak ji budu mít, tak hodím nějake fota.
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyFri Jan 29, 2010 8:37 pm

Za ty prachy co se prodava ybr je to dobrá motorka, jediný co budeš dělat je lejt benzín kterýho si nebere moc což je fajn, ale pokud chceš něco aby ses udržel rs a držel se i silnějších mašin, na to je zas lepší nsr protože ybru výkon docela chybý hlavne při předjíždění nad 80km/h je to risk Smile. Ale se zvětšujícím se počtem najetých km to bude nsr vyžadovat větší investyce a to jak do benzínu tak do dílů. pirat
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyFri Jan 29, 2010 10:09 pm

Mirek napsal:
Za ty prachy co se prodava ybr je to dobrá motorka, jediný co budeš dělat je lejt benzín kterýho si nebere moc což je fajn, ale pokud chceš něco aby ses udržel rs a držel se i silnějších mašin, na to je zas lepší nsr protože ybru výkon docela chybý hlavne při předjíždění nad 80km/h je to risk Smile. Ale se zvětšujícím se počtem najetých km to bude nsr vyžadovat větší investyce a to jak do benzínu tak do dílů. pirat
By ses divil, jak dokáže YBRka zrychlit z 80 km/h na 100km/h když je nějaká krizovka při předjíždění, ale nesmí to bejt do kopce mno lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySat Jan 30, 2010 1:32 am

jj chapu to, NSR a Rs jsou na to předjiždění...rychllou jízdu. Ybra na takové to pohodlné projetí se za malou spotřebu, ale dělal jsem na ní autoškolu a není to tak hrozné je to fajn motorka a předjet se na ní učitě dá..to mi nikdo nevymluví, kolikrat jsem na skutru přejížděl osobaky.
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySat Jan 30, 2010 6:07 pm

Ale jo tak předjíždět se dá nějaky ty kolaře, traktory a sváteční řidiče.... lol!
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySat Jan 30, 2010 6:16 pm

Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySat Jan 30, 2010 9:24 pm

Mirek napsal:
Ale jo tak předjíždět se dá nějaky ty kolaře, traktory a sváteční řidiče.... lol!
A nebo to jen prostě neumíš rabbit lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySun Jan 31, 2010 12:54 am

Mirek napsal:
Ale jo tak předjíždět se dá nějaky ty kolaře, traktory a sváteční řidiče.... lol!
Směju se ti!! Prý traktory a trakaře>> neumíš jezdit nebo co?? Když už jezdíš na motorce, tak musíš umět předjíždět a já předjíždím kde se dá.. To vůbec není pravda, že na ybr nic nepředjedeš>> "kolaře, traktory a sváteční řidiče" jsem předjížděl na fichtlu, který měl maximalku 65km/h!! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySun Jan 31, 2010 12:47 pm

rawson napsal:
Mirek napsal:
Ale jo tak předjíždět se dá nějaky ty kolaře, traktory a sváteční řidiče.... lol!
Směju se ti!! Prý traktory a trakaře>> neumíš jezdit nebo co?? Když už jezdíš na motorce, tak musíš umět předjíždět a já předjíždím kde se dá.. To vůbec není pravda, že na ybr nic nepředjedeš>> "kolaře, traktory a sváteční řidiče" jsem předjížděl na fichtlu, který měl maximalku 65km/h!! lol! lol! lol!
přesně tak, souhlasím s tebou Very Happy Musíš potlačit pud sebezáchovy, pak se předjíždí jedna radost lol!
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyWed Feb 03, 2010 8:07 pm

jo tak když jezdíš jak dobytek a předjíždíš v obci , na plny čaře a tam kde jedou ostatní min než co ybr dá tak to potom jo
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyWed Feb 03, 2010 8:44 pm

Je vidět, že s ybrou neumíš moc zacházet....
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyWed Feb 03, 2010 9:11 pm

Mirek napsal:
jo tak když jezdíš jak dobytek a předjíždíš v obci , na plny čaře a tam kde jedou ostatní min než co ybr dá tak to potom jo
OMG, kluku ty už fakt nevíš co psát, s YBRkou jezdím v obci max 50km/h, takže ta tvoje "teorie" jak předjíždět je zcela mylná Suspect
Jak píše Axonn, je vidět že s YBRkou asi neumíš moc jezdit > pokud jí budeš alespoň trochu vytáčet, neni zas takový problém předjet auto který jede 80-90km/h tongue
Kdybys věděl kolik už jsme s bráchou předjeli aut který jeli normální rychlostí (80-90km/h) geek
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyThu Feb 04, 2010 5:58 pm

Axonn napsal:
Je vidět, že s ybrou neumíš moc zacházet....
Naprosto souhlasím!! Very Happy Na ybr s přehledem předjedeš i několik aut za sebou>> od toho to je motorka!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyFri Feb 05, 2010 6:43 pm

rawson napsal:
Axonn napsal:
Je vidět, že s ybrou neumíš moc zacházet....
Naprosto souhlasím!! Very Happy Na ybr s přehledem předjedeš i několik aut za sebou>> od toho to je motorka!! lol!


joo dobry no nechám to bejt každej na to má jinej nazor , ale tohlě mě trošku zaraží Very Happy - >> od toho to je motorka!!
to sem se zas dozvěděl aspon neco novího ,proč se vyráběj motorky Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptySun Feb 07, 2010 1:04 pm

Tak hoši, až trochu spadne sníh, tak si jedu pro moji YBR. Včera jsem se na ni byl podívat a je beru ji. Takže až budu mit, nafotím a hodím sem nějake foto. Už vím že si na ni budu kupovat tankpad, širší pneu a laďák. A nehadejte se tu Very Happy jeeště ji sice doma nemám, ale když jede ybrka kolem 110-120 km/h, tak se sní dá bezpochyby určitě předjíždět Laughing
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? EmptyMon Feb 08, 2010 12:13 am

Rostišrot napsal:
Tak hoši, až trochu spadne sníh, tak si jedu pro moji YBR. Včera jsem se na ni byl podívat a je beru ji. Takže až budu mit, nafotím a hodím sem nějake foto. Už vím že si na ni budu kupovat tankpad, širší pneu a laďák. A nehadejte se tu Very Happy jeeště ji sice doma nemám, ale když jede ybrka kolem 110-120 km/h, tak se sní dá bezpochyby určitě předjíždět Laughing
Dobře děláš, jak už to tu zaznělo Za málo peněz hodně muziky. Pomale bezúdržbová, do nádrže můžeš načůrat a vono ti to snad aji pojede. Pohodlná. Téměř bez vybrací. U nás na vesnici mělo plno lidí RS 98-02, spotřeba nesrovnatelná, roční výbrus, o oleji nemluvě a pravidelná pokládání mluví za vše. Ročně jesi do těch šrotů narvali 20 000kč tak hodně ubírám. Ono se ti sem tam posere to.. pak tamto. YBR? Nezmar. Jasně, nebudeš trhat asfalt ale na pohodovou jízdu za málo peněz je bezkonkurenční. Možná ještě CBF 125 ale ta je poměrně nová, do té bych nešel. YBR osvědčená kvalita.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» yamaha ybr 125 vs. honda cbr 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: