Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?

Goto down 
+4
Lazzarik
rawson
CHucKNorriS
Rostišrot
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyMon Feb 08, 2010 12:38 am

to Serj:

Podle mě si to vystihl uplně přesně... Wink
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyTue Feb 09, 2010 7:11 pm

to že to někdo položí neznamená že to je chyba motorky a každej rok dělat výbrus je docela blbost to taky neni motorkou , pro 2tak je zas velký + výkon což je u 4taktu - a docela velky a velký + spotřeba, výdrž a spolehlivost
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyTue Feb 09, 2010 8:19 pm

Mirek napsal:
to že to někdo položí neznamená že to je chyba motorky a každej rok dělat výbrus je docela blbost to taky neni motorkou , pro 2tak je zas velký + výkon což je u 4taktu - a docela velky a velký + spotřeba, výdrž a spolehlivost
Nevíš co mluvíš....
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyTue Feb 09, 2010 9:29 pm

Kámoš motomechanik mi řek: chceš 2T? Tak si zaplať. GO takovejch motorů vyjde minimálně na 15000 kč a to ještě ubírám.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyTue Feb 09, 2010 10:00 pm

Sucre napsal:
Kámoš motomechanik mi řek: chceš 2T? Tak si zaplať. GO takovejch motorů vyjde minimálně na 15000 kč a to ještě ubírám.
Přesně tak>> pokud na 2T neseženou motory z bouraných motorek(kde je motor ještě OK), tak do toho musí minimálně těch 10-25 tisíc vrazit.. Navíc je tam ředění oleje k benzínu 1:50 jak na fichtlu, což znamená co měsíc lít olej!! YBR se prostě nedá srovnávat s 2T i když to je 125ccm>> ty motorky jsou úplně jiné.. My můžeme cestovat a oni nemají tu jistotu, že se jim to v polovině cesty nerozpadne a to beru jako naše "VELKÉ" plus!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 7:56 pm

jaj Very Happy vy ste chytrý jak radio , ten motor pokud natom nejezdí nějaky hovado mozku zbavený tak vydrží 20 000km v pohodě, zvláš japonec jakoje NSR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tak zas nepřehánějte Smile
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 10:37 pm

Mirek napsal:
jaj Very Happy vy ste chytrý jak radio , ten motor pokud natom nejezdí nějaky hovado mozku zbavený tak vydrží 20 000km v pohodě, zvláš japonec jakoje NSR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tak zas nepřehánějte Smile
A 20 tisíc km se ti zdá být hodně?? Very Happy Jako nwm jak ty, ale já mám za rok nalítáno 13 tisíc km a 20 tisíc je podle mě málo!! Jo a ukaž mi někoho, kdo si koupí 2T a pak s tím dodržuje pěkně 50-tku v obci>> nejlépe mi ho i vyfoť ať se mu můžu zasmát.. Prostě každý, kdo má 2T s tím jezdí jak hovado!! Very Happy Ta výměna motoru je nutná u všech 2T (pokud to nemáš zrovna nové) co dva roky a znám i takového, který má už třetí motor za rok a půl a nezdá se mi, že by s tím jezdil jak hovado>> prostě musíš natrefit na dobrý kus a nesmíš si to dělat doma "na koleně"!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyFri Feb 12, 2010 12:07 am

rawson napsal:
Mirek napsal:
jaj Very Happy vy ste chytrý jak radio , ten motor pokud natom nejezdí nějaky hovado mozku zbavený tak vydrží 20 000km v pohodě, zvláš japonec jakoje NSR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tak zas nepřehánějte Smile
A 20 tisíc km se ti zdá být hodně?? Very Happy Jako nwm jak ty, ale já mám za rok nalítáno 13 tisíc km a 20 tisíc je podle mě málo!! Jo a ukaž mi někoho, kdo si koupí 2T a pak s tím dodržuje pěkně 50-tku v obci>> nejlépe mi ho i vyfoť ať se mu můžu zasmát.. Prostě každý, kdo má 2T s tím jezdí jak hovado!! Very Happy Ta výměna motoru je nutná u všech 2T (pokud to nemáš zrovna nové) co dva roky a znám i takového, který má už třetí motor za rok a půl a nezdá se mi, že by s tím jezdil jak hovado>> prostě musíš natrefit na dobrý kus a nesmíš si to dělat doma "na koleně"!! lol!

Přesně, přesně.. většina řekne že s RS, NSR, CBR má nalítáno 50 000 :-D ale už neřeknou že těch 50 000 je rozděleno do tří motorů lol!
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptySat Feb 13, 2010 5:46 pm

Nic proti cebro je 4takt Very Happy , rozhodně nemyslim že dodržujou 50 ale je jasny že když je někdo hovado a dava tomu hned po nastartovaní tak ten motor odejde dřív a musí dělat výbrus. 20 000km neni sice moc ale pokud bych chtěl motorku na zabavu tak rozhodne když 125ccm tak ve 2t.
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyWed Feb 24, 2010 8:07 pm

Tak už mám moji Yamahu YBR doma. Je to kráska Smile zatím mám jenom par nekvalitních fotek, v pondělí ji jedu přihlasit, takže nadělám nějaké fotky a hodím je sem. Jinak chci se zeptat, tady se neředí olej s benzínem? Tím, že je to 4T asi ne, že jo? Díky
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyWed Feb 24, 2010 8:21 pm

Gratuluju Smile .
Ne tady se benzím neředí 4t je mazaný z motoru proto se tam leje motorovej olej. 2T je mazanej samostatně ve směsi s benzínem a v motoru je olej jen ja mazaní spojky a převodovky.
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 EmptyWed Feb 24, 2010 9:14 pm

Okej Smile

Takže stačí nalít natural95 a frčím. Super
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?   Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Koupě Yamahy YBR nebo Honda nsr?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» yamaha ybr 125 vs. honda cbr 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: